Аеропорти України-Аеропорт Чернівці

Аеропорт Чернівці   (розташування на карті)

 

 

У 1999 році Чернівецький аеропорт одержав статус міжнародного.
Починаючи з березня 2007 року з Чернівецького аеропорту виконуються міжнародні рейси в Румунію, Італію, Туреччину.
У 2011 була завершена реконструкція злітно-посадкової смуги аеродрому. Проведено комплекс заходів з придбання обладнання на облаштування світлосигнальної системи та сертифікацію аеродрому тощо.
У розташуванні аеропорту є дві злітно-посадкові смуги.Основна дозволяє приймати літаки типу: Ан-12, Як-42, Ту-134 тощо масою до 75 т.
Додаткова ґрунтова в роботі аеропорту не використовується. Аеродром придатний для експлуатації літаків цілий рік без обмежень, у світлий і темний час доби. Пропускна здатність 12 злетів-посадок на годину.
На даний час виконуються два регулярних рейси: один до столиці України м. Київ авіакомпанією «Урга».Також здійснюється авіакомпанією «Carpatair» авіарейс в Тімішоара (Румунія), який є вузлом даної авіакомпанії, з якого можна потрапити майже в будь-яку точку Європи. Також виконуються чартерні рейси до Мілану (Італія), Неаполя (Італія), Бергамо (Італія), Анталії (Туреччина). Регулярно виконуються вантажоперевезення літаками Ан-12 авіакомпанії «en:Aerovis_Airlines».

 

 

Аеропорт Чернівці адреса

Контактні дані, адреса:

58009 Україна,Чернівці,вул.Чкалова,30.Аеропорт Чернівці

 

 

Аеропорт Чернівці телефон

Телефон:

+380 (0)3722 43221, +380 (0)3722 764-77
+380 (0)3722 41530

 

 

Аеропорт Чернівці проїзд,як доїхати

Проїзд:

Автобус.

 

 

 

Аеропорт Чернівці готелі поблизу

Готелі:

Готелі,розташовані неподалік від аеропорту Чернівці.

 

 

 

Увага! Розклад рейсів постійно змінюється,тому уточнюйте перед поїздкою розклад потрібного Вам рейсу за допомогою блоку пошуку авіарейсів,розташованому зліва.