аеропорт Прага

Аеропорт Прага імені Вацлава Гавела (розташування на карті)

 

Празький міжнародний аеропорт імені Вацлава Гавела-це найбільший аеропорт Чехії,який обслуговую більшість авіаперевезень Чехії.Пасажирообіг у 2018 році склав понад 16 мільйонів чоловік.Празький міжнародний аеропорт імені Вацлава Гавела складається з 4 терміналів.Термінал 1-обслуговує рейси країн,що не входять в зону Шенгенської угоди.Термінал 2-обслуговує рейси країн,що входятьв зону Шенгенської угоди.Термінал 3-обслуговує приватні та чартерні рейси.Термінал 4-не обслуговує пасажирів, за винятком VIP-рейсів та офіційних візитів.На території аеропорту є магазини «дьюті-фрі», обмін валют, банкомати, кіоски з пресою та закусками і кафе.До  терминалів аеропорту можно швидко та зручно добратися громадським транспортом...

 

аеропорт Прага адреса

Контактні дані, адреса:

Міжнародний аеропорт Прага імені Вацлава Гавела

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

аеропорт Прага телефон

Телефон:

+420 220 111 888 Круглодобова довідка,розклад рейсіваеропорт Прага проїзд,як доїхати

Проїзд:

Пряме сполучення автобусом Airport Express від головного вокзалу Праги до аеропорту Прага. Крім того з Праги до аеропорту Праги можна добратися наступними автобусами: №119, №100, №191, №910 (нічний), №907 (нічний).

 

 

прокат авто-оренда авто

Прокат авто:

Оренда автомобілів на території аеропорту імені Вацлава Гавела.

 

 

аеропорт Прага готелі поруч

Готелі:

Готелі,розташовані неподалік від аеропорту Прага.

 

 

Увага! Розклад рейсів постійно змінюється,тому уточнюйте перед поїздкою розклад потрібного Вам рейсу за допомогою блоку пошуку авіарейсів,розташованому зліва.

Розклад рейсів літаків міжнародного аеропорту Прага імені Вацлава Гавела