Україна автовокзали,автостанції

                           

 

автовокзали україни-автостанції україни-автовокзал львів

Автовокзал Львів

 

 

Автовокзал міста Львова розташований на околиці міста,коло обїзної траси,що досить зручно для пасажирів,які прибувають з інших регіонів області та України.На території автовокзалу знаходяться вантажна станція,кафе,перукарня,туалети,та інша туристична інфраструктура. Поруч з автовокзалом знаходяться стоянки автобусів,тролейбусів та маршрутних таксі.

Детальніше

                      

 

автовокзали україни-автостанції україни-автовокзал тернопіль

Автовокзал Тернопіль

 

 

Автовокзал міста Тернополя розташований майже в самому центрі Тернополя,що досить зручно для транзитних пасажирів. Поруч з автовокзалом знаходяться продуктовий та речові ринки.Адреса автовокзалу Тернопіль наступна : Тернопільська область, Тернопіль, вул. Живова, 7

Детальніше

 

 

автовокзал Трускавець-автостанція Трускавець

Автовокзал Трускавець

 

Автовокзал міста Трускавця розташований на околиці міста,коло обїзної траси,що досить зручно для пасажирів,які прибувають з інших регіонів області та України.На території автовокзалу знаходяться платна автостоянка,автозаправка,кафе,туалети,продуктовий гіпермаркет та інша туристична інфраструктура. Поруч з автовокзалом знаходяться стоянки автобусів та маршрутних таксі. .

 

Детальніше

 

 

автовокзал Міжгір'я-автостанція Міжгір'я

Автовокзал Міжгір'я

 

Автостанція Міжгіря розташована в центрі міста,коло обїзної траси,що досить вигідно для пасажирів,які прибувають з інших районів Закарпаття області та з України.На території автовокзалу знаходяться автостоянка,кафе,туалети,продуктовий гіпермаркет та інша туристична інфраструктура. Поруч з автовокзалом знаходяться стоянки автобусів та маршрутних таксі. .

 

Детальніше

 

 

автовокзали Ужгород-автостанціЇ Ужгорода

Автовокзали Ужгорода

 

До послуг мандрівників в Ужгороді 2 автовокзали: автовокзал Ужгород-1 та автостанція Ужгород-2.Крім названих автостанцій в Ужгороді є ще кілька стоянок автобусів,з яких можна виїхати з Ужгорода.Це автобусна стоянка коло залізничного вокзалу,на вулиці Станційна,9.Також є інші парковки автобусів. .

 

Детальніше