Україна автовокзали,автостанції

                           

 

 

 

автовокзал Ковель-автостанція Ковель

Автовокзал Ковель

 

 

Автовокзал міста Ковель розташований майже в самому центрі Ковеля. Біля автовокзалу знаходиться залізнична станція вокзал "Ковель",що дуже зручно для транзитних пасажирів. Недалеко від автовокзалу стоянка таксі, а також та зупинка автобусів та маршрутних таксі. Біля автовокзалу "Ковель" заклади швидкого харчування, кавярня, аптеки, банкомати,магазини та інші інфраструктурні обєкти. .. .

Детальніше

 

 

 

автовокзали україни-автостанції україни-автовокзал львова

Автовокзали Львова

 

 

У Львові до послуг туристів 4 автовокзали.Найбільші з них це міжнародний автовокзал на вулиці Стрийській та автовокзал на Двірцевій площі коло залізничного вокзалу.Крім того мандрівників чекають кілька стоянок автобусів,яких здіснюються міжміські та міжнародні рейси...

Детальніше

                      

 

автовокзали україни-автостанції україни-автовокзали тернополя

Автовокзали Тернополя

 

 

У Тернополі до послуг подорожуючих 2 автовокзали: міжміський автовокзал,який обслуговує міжобластні та міжнародні рейси та пригородній автовокзал,який здійснює рейси по Тернопільському району та Тернопільській області.Крім того туристів чекають стоянки автобусів коло залізничного вокзалу та драмтеатру

Детальніше

 

 

автовокзал Трускавець-автостанція Трускавець

Автовокзал Трускавець

 

Автовокзал міста Трускавця розташований на околиці міста,коло обїзної траси,що досить зручно для пасажирів,які прибувають з інших регіонів області та України.На території автовокзалу знаходяться платна автостоянка,автозаправка,кафе,туалети,продуктовий гіпермаркет та інша туристична інфраструктура. Поруч з автовокзалом знаходяться стоянки автобусів та маршрутних таксі. .

 

Детальніше

 

 

автовокзал Міжгір'я-автостанція Міжгір'я

Автовокзал Міжгір'я

 

Автостанція Міжгіря розташована в центрі міста,коло обїзної траси,що досить вигідно для пасажирів,які прибувають з інших районів Закарпаття області та з України.На території автовокзалу знаходяться автостоянка,кафе,туалети,продуктовий гіпермаркет та інша туристична інфраструктура. Поруч з автовокзалом знаходяться стоянки автобусів та маршрутних таксі. .

 

Детальніше

 

 

автовокзали Ужгород-автостанціЇ Ужгорода

Автовокзали Ужгорода

 

До послуг мандрівників в Ужгороді 2 автовокзали: автовокзал Ужгород-1 та автостанція Ужгород-2.Крім названих автостанцій в Ужгороді є ще кілька стоянок автобусів,з яких можна виїхати з Ужгорода.Це автобусна стоянка коло залізничного вокзалу,на вулиці Станційна,9.Також є інші парковки автобусів. .

 

Детальніше

 

 

автовокзали Чернівці-автостанціЇ Чернівці

Автовокзали Чернівців

 

У Чернівцях  до послуг подорожуючих 4 автобусні станції: автовокзал Чернівці,що розташований на вулиці Головна,219, автовокзал Чернівці АС-3, автовокзал Чернівці АС-4 "Добробут" а також автовокзал Чернівці АС "Вест Буковина". Також є інші парковки автобусів... .

 

Детальніше