Польща аеропорти

 

 

аеропорти Польщі-аеропорти варшави

Аеропорти Варшави

 

Біля Варшави ,на різній віддалі від центру міста знаходяться два міжнародних аеропорти: це аеропорт Варшава-Модлін та аеропорт Варшава-Окєнце ім.Фредеріка Шопена.Аеропорт Варшава-Окєнце ім.Фредеріка Шопена,самий великий та популярний в Польщі,з нього здійснюється більша частина міжнародних авіарейсів.
Оба аеропорти звязані з Варшавою громадським транспортом: поїздами,автобусами,маршрутним таксі. В аеропортах всюду є магазини "дьюті-фрі",обмін валют,банкомати,кіоски з пресою та кафе.
.

 

Детальніше

 

 

 

аеропорти Варшави-аеропорт Варшава-Модлін

Аеропорт Варшава-Модлін

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Варшава-Модлін розташований в 49 кілометрах на північ від центра Варшави, в місті Нови-Двур-Мазовецкі в районі Модлін,від якого і отримав назву.
Аеропорт використовується бюджетними авіакомпаніями,такими як Ryanair , для якої аеропорт є базовим.
Інфраструктура аеропорту складається з трьох пасажирських термінілів,що мають високий рівень захисту.Є також метеостанція оснащена новим точним обладнанням.
.

 

Розклад рейсів літаків

 

 

 

 

аеропорти Варшави-Варшава-Oкєнце імені Фредеріка Шопена

Аеропорт Варшава-Oкєнце імені Фредеріка Шопена

(розташування на карті)

 

Аеропорт імені Фредеріка Шопена-це найбільший аеропорт Польщі,розташований в районі Варшави і який обслуговує близько половини всіх авіаперевезень Польщі.
На сьогодні аеропорт ім. Фредеріка Шопена має дві злітно-посадкові смуги довжиною 2800 м та 3690 м,що перетинаються у вигляді букви "Х". Також у наявності три термінали і відкритий оглядовий майданчик..

Розклад рейсів літаків