Європа аеропорти

аеропорти Європи-аеропорти Німеччини

Аеропорти Німеччини  (розташувння на карті)

 

На території Німеччини діють 38 аеропортів.З них 15 аэропортів мають статус міжнародних.Найбільшим аеропортом Німеччини є аэропорт Берлін-Бранденбург,який було збудовано в 2020 році. Найбільшими аеропортами по пасажиропотоку вважаються також Франкфурт-на-Майні, Мюнхен, Дюссельдорф, Гамбург, Штутгарт та Кельн...

Детальніше....

 

 

 

аеропорти Європи-аеропорти Польщі

Аеропорти Польщі   (розташування на карті)

 

В Польщі розташовані 15 аеропортів.З них 13 аеропортів мають статус міжнародних.Самим великим та развинутмм є аэропорт Варшава-Окенце імені Шопена,який розташований находится поруч Варшави .Коло Варшавы є ще один аэропорт:  Варшава-Модлін.Ще один аэропорт,який має статус міжнародного, знаходиться коло Кракова: це Краків-Баліце.Великі аэропорти Польщі знаходятся також в Щецині,Гданьську и Вроцлаві.

Детальніше....

 

           

 

аеропорти європи-аеропорти україни

Аеропорти України   (розташування на карті)

 

На Україні розташовані 30 аеропортів.З них 16 аеропортів мають статус міжнародних.Найбільшим з них є аеропорт Бориспіль,який розташований неподалік Києва.Ще один міжнародний аеропорт знаходиться на віддалі 15 км від міста Дніпро.Великі міжнародні аеропорти знаходяться також у Львові,Харкові та Одесі.

 

Детальніше