аеропорт Хургада

Аеропорт Хургада (розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Хургада розташований в 5 км на південний захід від центру міста Хургада (район Дахар). Аеропорт обслуговує Хургаду - адміністративний центр египетської провінції "Червоне море", морський порт Сафага, а також невеликі курорти  на узбережжі Червоного моря: Ель-Кузейр, Ель-Гуна, Шарм-Ель-Нага, Махмея, Сома-Бей та Макаді-Бей.
Аеропорт Хургада виконує регулярні рейси в столицю Єгипту КаЇр та в декілька європейських міст. Крім того, більш ніж 40 авіакомпаній виконують сезонні чартерні рейси з міст Західної та Східної Європи,країн Скандинавії та Балтії, та країн СНД. В даний час аеропорт проводить масштабну реконструкцію.
В аеропорту Хургада є тільки один пасажирський термінал, напроти якого розташована парковка для автомобілів. В місто з аеропорта можно добратися на таксі або маршрутних мікроавтобусах.
В приміщенні аеровокзала є різноманітна інфраструктура, необхідна для пасажирів: ресторани та кафе, пункти обміну валюти,телефони та поштове відділення, магазини сувенірів, камера зберігання, ВІП-зал, пункт прокату автомобілів.
  В зоні вильоту є магазини дьюті-фрі, в яких з великою знижкою можно придбати парфюмерію, алкоголь та кондитерські вироби...

 

аеропорт Хургада адреса

Контактні дані, адреса:

Арабська Республіка Єгипет,мухафаза "Червоне море",місто Хургада
Міжнародний аеропорт Хургада

 

 

аеропорт Хургада телефон

Телефон:

Телефони аеропорту Хургада: +20 65 443 976;
Довідкова служба аеропорту: +20 65 344 2592 

аеропорт Хургада проїзд,як доїхати

Проїзд:

Напроти пасажирського терміналу розташовані зупинки громадського транспорту і таксі.
Для уникнення шахрайства відразу домовляйтесь з водіями маршруток про вартість оплати проїзду !

 

 

 

прокат авто-оренда авто

Прокат авто:

Оренда автомобілів на території аеропорту.

 

 

аеропорт Хургада готелі поруч

Готелі:

Готелі,розташовані неподалік від аеропорту Хургада.

 

 

Увага! Розклад рейсів постійно змінюється,тому уточнюйте перед поїздкою розклад потрібного Вам рейсу за допомогою блоку пошуку авіарейсів,розташованому зліва.

Розклад рейсів літаків міжнародного аеропорту Хургада