Україна аеропорти

УВАГА! В звязку з війною заборонено прольот пасажирських літаків над територією України.


Радимо скористатись послугами міжнародного аеропорту Жешув-Ясьонка в Польщі, який розташований за 65 км від українського кордону.


 

аеропорти україни-аеропорти києва

Аеропорти Києва

 

Коло Києва,на різній віддалі від центру Києва знаходяться два міжнародних аеропорти: це аеропорт Жуляни-Київ та аеропорт Бориспіль.Аєропорт Бориспіль,самий великий та популярний в Україні,з нього здійснюється більша частина міжнародних авіарейсів.
Оба аеропорти звязані з Києвом громадським транспортом: автобусами,маршрутним таксі. До аеропорта Жуляни-Київ можна також доїхати тролейбусом.
.

 

Детальніше...

 

 

 

 

аеропорти україни-аеропорт бориспіль

Аеропорт Бориспіль

(розташування на карті)

 

Аеропорт Бориспіль - міжнародний аеропорт міста Києва, найбільший за обсягами авіаперевезень аеропорт на території України. Аеропорт Бориспіль-єдиний аеропорт України, який обслуговує трансконтинентальні рейси.
Розташований аеропорт Бориспіль в 18,5 км на схід в'їзду в Київ, в місті Бориспіль Київської області.Аеропорт має п'ять терміналів.

 

Розклад рейсів літаків

 

 

 

аеропорти україни-аеропорт жуляни-київ

Аеропорт Жуляни-Київ

(розташування на карті)

 

Аеропорт Жуляни - Київ розташований на території міста Києва, в районі Жуляни.Займає територію площею 265 га.Аеропорт Жуляни -Київ є міжнародним аеропортом.В 2012 відкрито новий термінал A.Всередині терміналу працюють 4 ресторани, 5 барів,3 магазини Duty Free,2 кімнати матері і дитини,звичайний і бізнес зали,камера зберігання.На території аеропорту Жуляни -Київ розташовано два банківських відділення.

Розклад рейсів літаків

 

 

 

аеропорти україни-аеропорт дніпро

Аеропорт Дніпро

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Дніпро є одним з найбільших аеропортів України. Аеропорт Дніпропетровськ обслуговує місто Дніпро та Дніпропетровську область. Розташований на відстані 5 км на південний схід від Дніпра.

Розклад рейсів літаків

 

 

 

 

аеропорти україни-аеропорт запоріжжя

Аеропорт Запоріжжя

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Запоріжжя розташований на відстані 15 км від центру міста Запоріжжя.В аеровокзальному комплексі створені комфортні умови для пасажирів.Свої послуги в приміщенні аеровокзалу пропонують кафе-бар,затишний готель,а також зал підвищеного комфорту,де ви можете в компанії друзів провести час до вильоту,випивши кави чи погравши в бальярд.

Розклад рейсів літаків

 

 

 

аеропорти україни-аеропорт львів

Аеропорт Львів

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Львів розташований у межах міста Львів в 6 км від центру міста. Аеропорт є одним з найбільших на Україні. Був повністю реконструйований під час підготовки країни до Євро - 2012 в 2009-2012 роках. Реєстрація та здача багажу виконується в правому крилі терміналу , зал прильоту розташований у лівому крилі терміналу.

Розклад рейсів літаків

 

 

 

аеропорти україни-аеропорт одеса

Аеропорт Одеса

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Одеса розташований в південно -західній частині міста Одеси. Відстань від центру міста до аеропорту - 7.5 км.Аеродром здатний приймати повітряні судна типу Boing , Ан , Іл , Ту , вертольоти і легкі літаки. Для пасажирів в аеропорту є паркування для автомобілів і служба оренди автотранспорту. В аеропорту Одеса багато кафетеріїв , ресторанів , магазинів , Duty free , філій банків і пункти обміну валюти.

Розклад рейсів літаків

 

аеропорти україни-аеропорт харків

Аеропорт Харків

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Харків - один з великих аеропортів України. Аеропорт Харків складається з трьох терміналів і має площу понад 20000 квадратних метрів. Дві злітно-посадочні смуги дозволяють аеропорту Харків приймати середньомагістральні літаки. На території аеропорту Харків знаходяться кафе, відділення банку з обміном валют, банкомати.

 

Розклад рейсів літаків

 

Аеропорти України-аеропорт Івано-Франківськ

Аеропорт Івано-Франківськ

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ розташований в південно -західній частині міста Івано-Франківська. Відстань від центру міста до аеропорту - 4.5 км.Аеропорт обладнаний для прийому і обслуговування літаків за другою категорією ІКАО.

 

Розклад рейсів літаків

 

аеропорти україни-аеропорт ужгород

Аеропорт Ужгород

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Ужгород розташований на відстані 3км від центру міста Ужгород,неподалік від кордону з Угорщиною та Словаччиною (1км).
Аеропорт Ужгород обслуговує внутрішні та міжнародні рейси.Аеропорт Ужгорода-гірський,має два термінали та афальто-бетонну зліно-посадкову полосу,що здатна приймати Боїнг-737 та Аеробус.

 

Розклад рейсів літаків

 

аеропорти україни-аеропорт Херсон

Аеропорт Херсон

(розташування на карті)

 

Міжнародний аеропорт Херсон (Чорнобаївка) розташований на відстані 7 км від центру міста Херсон.У 2006 році аеропорт отримав статус міжнародного.Аеропорт Херсон обслуговує внутрішні та міжнародні рейси.Аеропорт здатний приймати середньомагістральні літаки A320 і Boeing-737, а також ДС-9, MD 82, Ту-154, ІЛ-76, Як-40, Як-42, Ту-134, Ан-24, Ан-12 а також вертольоти всіх типів..

Розклад рейсів літаків

 

 

аеропорти україни-аеропорт вінниця

Аеропорт Вінниця

(розташування на карті)

 

Аеропорт Вінниці (Гавришівка) розташований в 12 км від центру міста. Аеропорт Гавришівка обслуговує як внутрішні, так і міжнародні рейси.З 2009 року бере сезонні чартерні рейси з хасидами з Ізраїлю, які здійснюють щорічне масове паломництво.

Розклад рейсів літаків

 

 

аеропорти україни-аеропорт Чернівці

Аеропорт Чернівці

(розташування на карті)

 

У 1999 році Чернівецький аеропорт одержав статус міжнародного.
Починаючи з березня 2007 року з Чернівецького аеропорту виконуються міжнародні рейси в Румунію, Італію, Туреччину.
У 2011 була завершена реконструкція злітно-посадкової смуги аеродрому. Проведено комплекс заходів з придбання обладнання на облаштування світлосигнальної системи та сертифікацію аеродрому тощо.

Розклад рейсів літаків