Трускавець готелі,санаторії,вілли,квартири

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets zolotakorona m

Готель Golden Crown (розташування на карті)

Ціни від 488 грн

Готель«Golden Crown» розташований поблизу центральної частини курорту Трускавець. До Ваших послуг номери підвищеного комфорту та люкси.

В готелі «Golden Crown» високий рівень сервісу та індивідуальний підхід до клієнтів.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

Детальніше.....

  

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets hotel premier m

Готель Премьер (розташування на карті)

Ціни від 400 грн

Готель Прем'єр, що розташований в центрі курорта Трускавець,пропонує відпочинок та лікування на базі розташованих на відстані 30м. санаторіїв-("Кришталевий Палац" або "Весна").Готель Прем'єр-це затишок,комфорт,вишукані інтер'єри,догідливий сервіс завжди для Вас.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets hotel oskar m

Готель Оскар 4* (розташування на карті)

Ціни від 390 грн

Готель Оскар в Трускавці,пропонує проживання в номерах 3-х категорій: «стандарт», «напівлюкс» та «люкс».Всі номери готелі мають неповторний декор та унікальний стиль.Готель знаходиться в центральній частині курорту Трускавець, на віддалі 400м від центрального бювету.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

Детальніше.....

 

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets hotelpiatyiokean

Готель Пятий океан (розташування на карті) 

Ціни від 350 грн 

Готель Пятий океан в Трускавці - то спа-готель із 9 комфортабельних номерів та апартаментів елітного класу, де одночасно можна размістити до 30 чоловік. Двохмісні одно- та двохкімнатні номери класа "Эксклюзив", "Люкс", "Суперлюкс". Трьох- та пятикімнатні квартири.Не зважаючи на це готель є одним з недорогих серед дешевих готелів Трускавця.

 

Детальніше.....

 

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets starayavena

Готель Старий Відень  (розташування на карті) 

Ціни від 350 грн 

Готель Старий Відень розташований в самому центрі Трускавця, в двух хвилинах від головного Бювета № 1. Невелике, деревяне, 3х поверхове приміщення з 28 номерами різных категорий.В 10 м від готеля розташований один з кращих в Україні Реабілітаційно - Діагностичний СПА-центр «Мед Палас», саме для відвідання якого багато гостей приїзжають в Трускавець.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

    

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets hotel nabi m

Готель Набі (розташування на карті)

Ціни від 320 грн

Готель «Набі» в Трускавці відноситься до категорії  міні-готелів та створений в національному стилі. Розташований в 150м від центрального бювету мінеральних вод – «Нафтуся», «Мария» и «София». Привітність персоналу готелю Набі, зручне розташування та послуги, які надаються, сприяють як індивидуальному, так і сімейному відпочинку.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

Детальніше.....

 

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets hotel sani m

Готель Сані (розташування на карті)

Ціни від 320 грн

Готель розташований в центрі курортної зони Трускавця на віддалі 150м від головного павільону, в якому знаходиться джерело лікувальних вод «Нафтуся», «Марія» та «Софія». Чудово підходить для індивидуального та сімейного відпочинку.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальніше....

 

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets hotel heli m

Готель Хеллі (розташування на карті)

Ціни від 320 грн

Готель «Хеллі» в Трускавці гостинно запрошує тих, хто цінує затишок та комфорт по недорогих цінах. Готель розташований в центрі  Трускавця на віддалі 300м від бювета  мінеральних вод. Готель пропонує просторі номери різної категорії, із зручностями та затишком .Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

  

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets hotel solomia m

Готель Соломія (розташування на карті)

Ціни від 320 грн

 

Готель Соломія в Трускавці це — дім з мебльованими кімнатами (номери) для тимчасового проживання мандрівників з різноманітним комплексом послуг та пропозицій для клієнтів.

До ваших послуг просторий и світлий зал для проведення семінарів, конференцій, переговорів.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

 

 

Детальніше..... 

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets hotel park m

Готель Парк (розташування на карті)

Ціни від 300 грн

Це трьохповерхове деревяне приміщення, збудоване в конці ХІХ століття в карпатському стилі, з елементами декору гуцульської різьби по дереву. Вас чекають 20 номерів різних категорій, що знаходяться в самому центрі курорту Трускавець.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

 

Детальніше..... 

 

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets dvoriklva m

Готель Дворик Лева (розташування на карті)

Ціни від 250 грн

Готель знаходиться в центрі курорта Трускавець, недалеко от залізничного вокзалу. В готелі Дворик Лева є комфортабельні 1 и 2-кімнатні номери. Всі номери готелю обладнані вишуканими меблями класу "модерн", кондиціонером, плазмовим телевізором, холодильником з міні-баром, электрочайником, феном. Доповнює  атмосферу відпочинку неповторний по дизайну та ексклюзивністю однойменний ресторан.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

Детальніше.....

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets hotel senator m

Готель Сенатор (розташування на карті)

Ціни від 230 грн

Один з кращих готелів Трускавця, котрий находиться в самому центрі курорту, всього в 250м від бювету мінеральних вод. Готель «Сенатор» пропонує 12 комфортабельних номерів. З вікон готелю відкривається прекрасний вид на центр міста.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets hotel mariot m

Готель Маріот Медикал Центр 3*

(розташування на карті)

Ціни від 205 грн

Трьохзірковий затишний готель, в 3-х хвилинах їзди від залізничного вокзалу Трускавця. Гості можуть скористатися безплатним Wi-Fi та записатися на медичні процедури. Невелика територія в зручному місці центру курорту, один основний корпус, а також автостоянка.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Подробнее.....

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets revita m

Готель Ре Віта (розташування на карті)

Ціни від 200 грн

Готель розташований в зручному кутку центральної частини Трускавця, в 10 хвилинах їзди від залізничного вокзала та бювета с мінеральними водами. Чотирьохповерхове приміщення. Пропонується проживання в 26 комфортабельних номерах, интерьер яких, оформлений в  приємних тонах.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets hotel evropa m

Готель Європа (розташування на карті)

Ціни від 150 грн

Готель «Европа» в Трускавці - це розумні ціни, бездоганне обслуговування та сучасний інтерєр. В пяти хвилинах від готелю бювет мінеральних вод, а також головні курортні центри діагностики та лікування.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

Детальніше.....

 

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets oriana

Готель Оріана (розташування на карті)

Ціни від 150 грн

Готель Оріана в Трускавці створений для тих хто цінує комфортний, домашній відпочинок. Досвідчений персонал готелю Оріана зустріне  Вас  сервісом европейської якості. Всі 26 номерів вищого класу "Суперлюкс" та "Люкс".Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets clubph

Готель Club Ph (розташування на карті)

Ціни від 130 грн

Готель знаходиться в центрі Трускавця. При готелі функціонує Центр натуропатії, в якому Вам допоможуть розібратися в оздоровчих методиках та підберуть індивидуальний шлях до здоровля через конституцію по Аюрведі, групі крові та особистими проблемами зі здоровлям.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

 

 

 

 

 

 

Cанаторії Трускавця

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets rixos prykarpattia m

 

Rixos – Прикарпаття 5* (розташування на карті)

Ціни від 1440 грн

Діагностично- лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Ріксос-Прикарпаття» розташований поблизу центру Трускавця –  бальнеологічного курорту, відомого своїми підземними джерелами мінеральних вод. До послуг гостей великий спа-салон, тенісні корти та широкий вибір блюд.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets shale graal m

Шале Грааль Апарт-Готель 5*(розташування на карті)

Ціни від 750 грн

""Шале Грааль" — новий, унікальний по архитектурному стилю та формату відпочинку лікувально-рекреаційний курортний комплекс в самому центрі Трускавця — всього в 100 метрах від центрального бювета. Комплекс виділяеться серед решти готелів та санаторіїв Трускавця сучасністю та комфортом, розрахований на 63 квартири преміум-класу, оформлених в різних дизайнерських стилях. Площа кожного — от 40 до 130 м.кв.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше.....

Курортний комплекс Женева 4*

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets royal grand hotel

Royal Grand Hotel & Spa 4* (розташування на карті)

Ціни від 808 грн

Цей спа-готель розташований в центральній частині курорта Трускавець, в 200 м від центрального бювета, бювет № 2 - 150м., автовокзал - 2 км., залізничний вокзал 2 км.В цьому спа-готелі є відкритий басейн, 3 ресторана та спа-центр з 20 саунами. Саме сучасне діагностичне та лікувальне обладнання,SPA & Wellness Центр — один з кращих SPA-центрів  України,власний бальнеологічний центр.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

Детальніше...

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets promenad m

SPA HOTEL PROMENADE 4* (розташування на карті)

Ціни від 808 грн

Цей 4-зірковий готель знаходиться поруч с мінеральними джерелами   курорта Трускавець. Готель «Променад» входить до складу санаторно-курортного комплексу «Luxury Resort» («Женева»). Нашим гостям пропонується проживання в сучасному 7-ми поверховому приміщенні, яке складається з 117 комфортабельних номерів.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

Детальніше...

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets cezar m

Medical Hotel Cesar 4* (розташування на карті)

Ціни від 751 грн

Цей спа-готель розташований в парку поруч з мінеральними джерелами Трускавця. До Ваших послуг пропонується проживання в сучасному 5-ти поверховому приміщенні, яке складаєтья з 43 комфортабельних номерів. Кращі традиції готелів Швейцарії. Санаторій Женева инвестується швейцарською акціонерною компанією "CIB CENTRAL Invest & Beteiligungs AG".Європейський рівень обслуговування.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

Детальніше...

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets royal sun geneva m

Royal Sun Geneva 4* (розташування на карті)

Ціни від 654 грн

Класичний та уподобаний гостями готель «Женева», який входить до складу санаторно-курортного комплекса «Luxury Resort» в Трускавці. До послуг наших гостей пропонується проживання в сучасному 5-ти поверховому приміщенні, яке складається з 50 номерів, з яких 34 стандартних номера.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets myrotel m

Mirotel Resort and Spa 4* (розташування на карті)

Ціни від 900 грн

Готель Mirotel Resort & Spa,що розташований серед живописних вершин Прокарпаття,в центрі курортного міста Трускавець, поблизу джерел мінеральної води пропонує комфортне проживання та відпочинок.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця...

 

Детальніше...

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets karpaty

Карпати (розташування на карті)

Ціни від 624 грн

Санаторій знаходиться на тихій окраїні Трускавця, коло водосховища та лісового масиву. До міського парку та бювету минеральних вод №1 (мінеральна вода «Нафтуся») - 10 хвилин ходьби, але в санаторії є також свій бювет минеральних вод.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets kryshtalevy palac m

Кришталевий палац (розташування на карті)

Ціни від 480 грн

Кришталевий Палац в Трускавці відзначається потужною лікувальною базою.Досвідчені лікарі проведуть діагностику та лікування жовчокамяної,сечокамяної хвороб,лікування нирок,хвороб печінки,проблеми обміну речовин...Підходить для сімейного відпочинку.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...


дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets lesnaya pesnia
Лісова Пісня (розташування на карті)

Ціни від 480 грн

Курортний готель «Лісова Пісня» знаходиться в 500 м. від центра міста Трускавець, має власну велику лісопаркову територію.

 

«Лісова Пісня» - готель, в якому всі номера категорії «квартири» с 2-3 кімнатами та кухнею . Площа апартаментів от 30 до 60 м.кв.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше.....

 

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets sanatori shahtar m

Санаторій Шахтар (розташування на карті)

Ціни від 430 грн

Санаторій Шахтар знаходится в південній частині курорта Трускавець, поруч з водосховищем, на відстані: до центрального бювету  1300 м., 10 хвилин пішки; автовокзал 3 км; залізничний вокзал 2 км. Санаторій облаштований двухмістними, одномістними номерами зі всіми зручностями, кімнатами "ЛЮКС" та апартаментами.Не зважаючи на це санаторій є одним з недорогих серед дешевих санаторіїв Трускавця.

 

Детальніше...

 

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets sanatori viktor m

Санаторій Віктор(розташування на карті)

Ціни від 425 грн

В самому центрі Трускавця, в парковій зоні в 80 метрах  від бювету знаходиться лікувально-профілактичний комплекс: санаторій «Віктор», розрахований на прийом 114 гостей. В санаторії високі стандарти сервісу поєднані з першо­класним обслуговуванням. На віддалі 100 метрів знаходиться розважальний комплекс (концерти, танці).Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

Детальніше...

 

 

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets perlyna prykarpattia m

Санаторій

Перлина Прикарпаття (розташування на карті)

Ціни від 320 грн

Санаторій Перлина Прикарпаття в Трускавці має автономну лікувальну базу: бювет мінеральних вод, системи швидкого підігреву; кабинети мінеральних ванн, гідропатичних процедур, озокеритових аплікацій; кишкових процедур; вагінальних зрошень; рефлексотерапії; різних електрофізіотерапевтичних процедур; лікувального масажу; кабинетного розвантаження; зал лікувальної фізкультури з тренажерами; плавальний басейн з сауною.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets sanatori moldova m

Санаторій Молдова(розташування на карті)

Ціни від 315 грн

Сучасний лікувально-діагностичний комплекс в Трускавці, в якому проводиться лікування самих різноманітних захворювань, але одночасно, це єдиний санаторій, який найкраще спеціалізується на лікуванні хвороб, повязаних зі статевою дисфункцією.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets sanatori arnika m1

Санаторій Арніка (розташування на карті)

Ціни від 315 грн

Санаторій Арніка,що в Трускавці, спеціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань печінки, жовчевивідних шляхів на стадії ремісії, запальних процесів шлунково-кишкового тракта на стадії ремисії, остаточних явищ хвороби Боткіна, хвороб, повязаних с порушенням обміну речовин, статевих розладів у чоловіків, сечокамяної хвороби і т.д.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets sanatori dnipro m

Санаторій Дніпро (розташування на карті)

Ціни від 295 грн

Санаторій Дніпро в Трускавці має відмінну лікувальну базу: бювет мінеральних вод, зали лікувальної фізкультури, тренажерний зал, фізіотерапевтичні кабінети, озокеритолікування, бальнеолікування, психотерапевтичне лікування.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets beskyd m

Санаторій Бескид (розташування на карті)

Ціни від 295 грн

Знаходиться при в'їзді в Трускавець, напроти автовокзала. Основним напрямком санаторно-готельного комплекса Бескид є лікування сечокамяної, жовчокамяної хвороб, лікування нирок, печінки, обміну речовин.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

 

Детальнішее...

 

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets sanatori pivdenny m

Санаторій Південний (розташування на карті)

Ціни від 280 грн

В парковій зоні Трускавця, подалі від вуличного шуму, в гармонії спокою та затишку ,розташований санаторій «Південний». Це триповерхове приміщення незвичайної архітектури, що являє собою  Зимовий сад, від якого розходяться корпуси: житловий, лікувальний комплекс та їдальня в національному украинському стилі. Все находиться під одним дахом, що дуже зручно, особливо при прийнятті водних процедур.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед недорогих санаторіїв Трускавця,він є одним із дешевих санаторіїв Трускавця..

Детальніше...

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets sanatori arkada m1

Санаторій Аркада (розташування на карті)

Ціни від 280 грн

Санаторій знаходиться в парковій зоні курорта Трускавець. Надає лікувально-діагностичні послуги, які сприяють успішному лікуванню захворювань органів травлення, сечовивідної та ендокринної систем, сопутніх захворювань.Не зважаючи на це санаторій є одним з недорогих серед дешевих санаторіїв Трускавця.

 

Детальніше...

 

 

 

 

недорогі санаторії Трускавця-дешевий санаторій-truskavets sanatori almaz m1

Санаторій Алмаз Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 234 грн

Санаторій "Алмаз" в Трускавці з'єднаний  критим переходом з Бальнеоозокеритолікарнею №2. В санаторії «Алмаз» проводиться лікування нирок та сечовивідних шляхів, гастроентерологічних захворювань та хвороб органів дихання.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets sanatori krystal m

Санаторій Кристал Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 234 грн

Цей комплекс знаходиться напроти центрального парка Трускавця, поруч с лікарнею. Гості комплексу можуть пройти урологічні, шлунково-кишечні та ендокринні процедури. Знаходиться в верхній частині курорта, на віддалі: бювет №2 100 м., 2 хвилини пішки; автовокзал 2 км; залізничний вокзал 3 км.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

Детальніше...

 

 

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets sanatori yantar m

Санаторій Янтар Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 234 грн

Санаторій «Янтар» в Трускавці спеціалізується на лікуванні хворих цукровим діабетом в легкій та середній ступені тяжкості, в стадії стабільної компенсації та субкомпенсації без проявів гіпогликемії та кетоацидоза. В санаторії «Янтар» працює "Відділення матері та дитини".Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

Детальніше...

 

 

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets sanatori rubin m

Санаторій Рубін Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 234 грн

Санаторій «Рубін» розташований в живописній нагірній частині Трускавця, неподалік від ділового центра курорту та бювету мінеральних вод. В санаторії є урологічне, гастоэнтерологичне відділення, а також дитяча кімната.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

 

 

дешеві санаторії Трускавця-недорогий санаторій-truskavets sanatori vesna m

Санаторій Весна Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 234 грн

Санаторій «Весна» знаходиться в самому центрі курорта Трускавець поруч з нижнім бюветом. Тут проводиться реабілітація органів травлення, порушень обміну речовин, хвороби нирок та сечовихх шляхів. В 200 метрах від санаторію розташований один з кращих на Україні Реабілітаційно - Диагностичний СПА-центр «Мед Палас», де відпочиваючі санаторію проходять лікування.Однак цінною перевагою санаторію є те, що серед дешевих санаторіїв Трускавця,він є одним із недорогих санаторіїв Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

 

 

 

 

 

Приватний сектор Трускавця (Вілли Трускавця)

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets villa krystyna m

Вілла Кристина Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 550 грн

Готель класу De-Luxe Villa, затишне та тихе  розташування в історичному та адміністративному центре Трускавця, поблизу центрального бювету та живописного парку, вишуканий інтерьер, індивідуальна та  особлива атмосфера.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

 

Детальніше...

 

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets anastasia

Вілла Анастасія Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 351 грн

Вілла «Анастасія» розташована в центрі Трускавця. Розташована вілла   на відстані 100 м від бювету мінеральних вод. Можливість лікування в БОЛ - 1, Центральній курортній поліклінікі та в Мед-Паласі.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця...

 

Детальніше......

 

 

 

 

 

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets khizhina spa

Хижина Спа Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 280 грн

Вілла Хижина Спа в Трускавці пропонує Вам 45 комфортабельних номерів в кажному з яких Ви найдете все необхідне: від халата і тапочків до беспроводного Інтернет-звязку (Wi-Fi). На терасах нашего зимового саду Вас чекає маса, обставлених зеленню, затишних куточків де Ви зможете приємно провести час.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед недорогих готелів Трускавця,він є одним із дешевих готелів Трускавця..

Детальніше........

 

 

 

  

дешеві готелі Трускавця-недорогий готель-truskavets marta

Вілла Марта Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 280 грн

Розташування вілли Марта в Трускавці, є дуже зручним  для відпочиваючих та вдалим  для тих відвідувачів, хто вибрав це місце для лікування. Адже поблизу  вілли знаходиться бювет, з цілющими мінеральними водами .Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

Детальніше........

 

 

 

  

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets kamelia Вілла Камелія Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 260 грн

Нова приватна «Вілла Камелія» розташована в місті Трускавець, в 400 метрах від центрального бювета минеральних вод, в 300 метрах від санаторію «Карпати». Із більшості номерів вілли відкривається вид на гори. Велика зелена територия з альтанками та зоною відпочинку.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

Детальніше........

 

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets shokolad

Вілла Шоколад Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 200 грн

Вилла Шоколад в Трускавці пропонує Вам проживання в номерах категорій "люкс","напівлюкс" та "стандарт", які обставлені новими авторськими меблями та прикрашені картинами відомих художників нашого регіону.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

Детальніше......

 

 

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-villalesnayapesnia

Вілла Лісова пісня Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 190 грн

Вілла «Лісова пісня» знаходиться в центральній частині міста Трускавець (5 хвилин до бювета). Вілла «Лісова пісня» - приміщення з красивим фасадом та цікавим інтерьером, перепланована та реконструйована хорватско-австрійською фірмою «Марат» під готельний комплекс.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальніше........

 

 

недорогі готелі Трускавця-дешевий готель-truskavets kalina

Вілла Калина Трускавець (розташування на карті)

Ціни від 160 грн

Вілла "Калина"  розташована в самому центрі  Трускавця, на відстані в 150 м від бювету мінеральних вод, поруч з костелом. Оновлене 4-поверхове приміщення на 33 місця.Однак цінною перевагою готелю є те, що серед дешевих готелів Трускавця,він є одним із недорогих готелів Трускавця..

 

Детальнішее........