дешеві готелі києва-недорогий готель na vokzalnom hostel

Хостел "На Вокзальному"(розташування на карті)

Ціни від 50 грн

Хостел "На Вокзальному" розташований у Києві, за 15 хвилин ходьби від Київського залізничного вокзалу.
До послуг гостей загальні номери зі спільною ванною кімнатою.
За 10 хвилин ходьби від закладу працюють різноманітні кафе. У зонах загального користування надається безкоштовний Wi-Fi.
Відстань від хостелу "На Вокзальному" до Майдану Незалежності становить 3,5 км, а до міжнародного аеропорту Бориспіль - 35 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель druzhba narodov hostel

Хостел "Дружба народів" (розташування на карті)

Ціни від 50 грн

Хостел "Дружба народів" розташований у Печерському районі Києва, за 15 хвилин ходьби від станції метро "Дружби народів".
Загальні номери оснащені спільною ванною кімнатою.
До послуг гостей спільна кухня. Кафе і магазини працюють за 10 хвилин ходьби від закладу.
Відстань від хостелу "Дружба народів" до Хрещатика становить 5 км, а до міжнародного аеропорту Бориспіль - 38 км.Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель na osokorkakh hostel

Хостел "На Осокорках" (розташування на карті)

Ціни від 50 грн

Хостел «На Осокорках» розташований в Києві, в 2 хвилинах ходьби від затоки Берковщина.В числі зручностей номерів — загальна ванна  кімната.
До послуг гостей загальна кухня. В загальних приміщеннях працює безкоштовний Wi-Fi.
Майдан Незалежності знаходиться на віддалі 11 км, а станція метро «Осокорки» — на віддалі 2 км. Відстань від хостела «На Осокорках» до залізничного вокзалу Києва складає 13 км, а до міжнародного аеропорту Бориспіль — 25 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві..
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель green hostel

Хостел Greenhostel  (розташування на карті)

Ціни від 55 грн

Хостел Greenhostel розташований у Києві, за 4 км від міжнародного виставкового центру. На всій території надається безкоштовний Wi-Fi.
До послуг гостей спільна кухня.
Відстань від хостелу GREENHOSTEL до Києво-Печерської лаври становить 7 км, а до Михайлівського Золотоверхого монастиря - 8 км. Аеропорт Жуляни розміщений за 15 км від помешкання. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель komfort urlovskaya hostel

Хостел "Комфорт Урловська, 16" (розташування на карті)

Ціни від 60 грн

Хостел "Комфорт Урловська, 16" розташований у Києві, за 6 км від Києво-Печерської лаври. В усіх зонах хостелу доступний безкоштовний Wi-Fi.
У деяких номерах передбачено зону відпочинку. Гостям надаються чайники. Гості усіх номерів користуються спільною ванною кімнатою.
Хостел "Комфорт Урловська, 16" розміщений за 6 км від Міжнародного виставкового центру та за 8 км від стадіону "Олімпійський". Відстань від хостелу "Комфорт Урловська, 16" до аеропорту Жуляни становить 13 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві....

Детальніше....

 

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель kontraktova ploshcha hostel

Хостел "На Контрактовій площі" (розташування на карті)

Ціни від 60 грн

Хостел "На Контрактовій площі" розташований у Києві, за 4 хвилини ходьби від станції метро "Контрактова площа".
Гості загальних номерів користуються спільною ванною кімнатою.
Гості можуть самостійно готувати їжу на загальній кухні. У зонах загального користування надається безкоштовний Wi-Fi.
Майдан Незалежності розміщений за 3 км від хостелу. Відстань до залізничного вокзалу Києва становить 5 км, до міжнародного аеропорту Бориспіль - 37 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель railway hostel

Хостел "Залізничний" (розташування на карті)

Ціни від 65 грн

Хостел "Залізничний" із безкоштовним Wi-Fi розташований у самому центрі Києва, за 6 хвилин ходьби від станції метро "Університет".
До послуг гостей рушники, постільна білизна й спільна ванна кімната.
Серед інших зручностей - кухня з мікрохвильовою піччю й електричним чайником.
Прогулянка до собору Святого Володимира займе 8 хвилин, а відстань до Київського зоопарку становить 3 км.
Хостел "Залізничний" розміщений за 10 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Києва та за 35 км від міжнародного аеропорту "Бориспіль". Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель edem hostel

Хостел «Едем»(розташування на карті)

Ціни від 65 грн

Хостел «Едем» розташований за 5 км від центру міста Київ. До послуг гостей безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) та спільна повністю обладнана кухня.
Гостям надаються рушники та постільна білизна.
Відстань від хостелу до Києво-Печерської Лаври становить 8 км, а до Київського гідропарку - 10 км.
Піша прогулянка до найближчої станції метро, тобто до станції "Лук'янівська", займає 20 хвилин. Залізничний вокзал міста Київ розміщений за 4,5 км від хостелу.Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше...

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель na maidane hostel

Хостел "На Майдані"  (розташування на карті)

Ціни від 69 грн

Хостел "На Майдані" розміщений в історичній будівлі, за 5 хвилин ходьби від Майдану Незалежності в Києві.
Гості яскраво декорованих номерів користуються спільною ванною кімнатою.
Гості матимуть можливість приготувати страви на загальній кухні або пообідати в кафе та ресторанах. У зонах загального користування надається безкоштовний Wi-Fi.
Київcький залізничний вокзал розташований за 3 км від хостелу "На Майдані", а Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - за 34,5 км. За додаткову плату для гостей організовуються трансфери. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель metro vokzalnaya hostel

Хостел «Метро Вокзальна»  (розташування на карті)

Ціни від 70 грн

Хостел біля станції метро "Вокзальна" розташований в Києві, за 5 хвилин ходьби від торгового центру і цирку. У зонах загального користування надається безкоштовний Wi-Fi. Відстань до Ботанічного саду ім. академіка А.В. Фоміна становить всього 400 метрів.
Гості можуть обрати окремі або загальні номери. У вартість проживання в усіх звуконепроникних номерах входить користування постільною білизною та рушниками. У розпорядженні гостей перебуватимуть спільні ванні кімнати та туалети.
До послуг гостей хостелу біля станції метро "Вокзальна" цілодобова стійка реєстрації, індивідуальні шафки для особистих речей та спільна кухня. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
Хостел розміщений за 500 метрів від залізничного вокзалу Києва, за 1 км від Володимирського собору та за 1,7 км від Софійського собору. За додаткову плату гості можуть користуватися приватною автостоянкою.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель your hostel

Хостел YourHostel  (розташування на карті)

Ціни від 70 грн

Хостел YourHostel розташований у Києві, за декілька хвилин ходьби від станції метро "Палац Україна". До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і цілодобова стійка реєстрації.
Добре освітлені номери гуртожиткового типу оформлені в стриманому стилі і оснащені телевізором. Загальні ванні кімнати розташовані в коридорі.
Гості можуть готувати їжу на повністю обладнаній спільній кухні з обідньою зоною. На відстані 5 хвилин ходьби від хостелу працює чимало різноманітних кафе та ресторанів.
Київський Олімпійський стадіон розташований за 2 км від хостелу, а центральна площа Майдан Незалежності - за 5 км.
Київський центральний залізничний вокзал розташований за 3,7 км від хостелу, а міжнародний аеропорт Бориспіль на відстані 35 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель your hostel olimpiyskiy

Хостел "Yourhostel Олімпійський" (розташування на карті)

Ціни від 70 грн

Хостел "Yourhostel Олімпійський" розташований у Києві.
Номери налічують телевізор і спільну ванну кімнату. На усій території хостелу надається безкоштовний Wi-Fi.
Гості можуть користуватися загальною кухнею.
Стадіон "Олімпійський" розташований за 700 метрів від хостелу, Володимирський собор - за 900 метрів. Відстань до найближчого аеропорту Жуляни становить 6 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві...

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель vydubychi hotel

Хостел "Видубичі"   (розташування на карті)

Ціни від 70 грн

Хостел "Видубичі" розташований у тихому передмісті Києва напроти каналу Либідь. До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації, сонячна тераса і приладдя для барбекю.
Просто мебльовані номери оформлені у нейтральних тонах і оснащені холодильником, вентилятором і телевізором. У деяких помешканнях хостелу надається безкоштовний Wi-Fi.
Гостям хостелу "Видубичі" пропонується сніданок "шведський стіл" або вечеря у місцевому ресторані.
До станції метро "Видубичі" можна дійти за 15 хвилин або під'їхати одну зупинку на автобусі. До Київського залізничного вокзалу та Майдану Незалежності гості доїдуть на метро за 25 хвилин.
За запитом співробітники хостелу організують трансфер до аеропорту "Бориспіль". Поїздка від хостелу до аеропорту триватиме 20 хвилин. У хостелі доступна безкоштовна приватна автостоянка. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві...

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель na chernigovskoi hostelХостел "На Чернігівській"    (розташування на карті)

Ціни від 70 грн

Хостел "На Чернігівській" розміщений за 3 хвилини ходьби від станції метро "Чернігівська". До послуг гостей стримано оформлені номери в східній частині Києва.
Загальні номери (гуртожиткового типу) оснащені телевізором з супутниковими каналами. Гості користуються спільними ванними кімнатами.
У закладі можна готувати на спільній кухні. За декілька хвилин ходьби від хостелу відчинені різноманітні кафе, ресторани та магазини.
Київський національний торгівельно-економічний університет розташований за 10 хвилин ходьби від хостелу. До Центрального залізничного вокзалу Києва гості зможуть дістатися на метро за 15 хвилин. Відстань від закладу до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" становить 30 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві..

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель nova hotel

Готель "Нова" (расположение на карте)

Ціни від 100 грн

Готель "Нова" розташований в околицях міста Київ. Поїздка на автобусі до станції метро "Чернігівська" займає 20 хвилин. До послуг гостей безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) та цілодобова стійка реєстрації.
Номери готелю оформлені в класичному стилі та оснащені кондиціонером. У ванній кімнаті встановлений душ.
За 5 хвилин ходьби від готелю працюють різноманітні кафе та бари.
Відстань від готелю до центральної частини Києва та історичної вулиці Андріївський узвіз становить 16 км, а до аеропорту Бориспіль - 34 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель on kolomyiskiy hostel

Хостел "O'Kiev у Коломийському провулку" (розташування на карті)

Ціни від 120 грн

Цей готель розташований у Голосіївському районі Києва за 10 хвилин ходьби від станції метро "Васильківська". До послуг гостей ресторан і спільна кухня. Поїздка від закладу до виставкового центру займе лише 3 хвилини.
Усі номери готелю "O'Kiev у Коломийському провулку" мають дерев'яні меблі та письмовий стіл. В окремих і спільних ванних кімнатах встановлені душові кабіни.
У ресторані закладу подають страви європейської кухні. Гості також можуть власноруч готувати їжу на спільній кухні, оснащеній плитою. Крім того, у межах 5 хвилин ходьби від готелю працює декілька закладів харчування.
Від Голосіївського парку готель відділяє 10 хвилин ходьби, а до Майдану Незалежності ви доберетеся на метро за 13 хвилин. Готель розміщений за 20 хвилин їзди від головного залізничного вокзалу Києва та за 33 км від Міжнародного аеропорту "Бориспіль". Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель darnitskiy hotel

Готель "Дарницький" (розташування на карті)

Ціни від 150 грн

До послуг гостей готелю "Дарницький" безкоштовний Wi-Fi та цілодобова стійка реєстрації. Він зручно розташований за 300 метрів від залізничного вокзалу "Дарниця", звідки до центру Києва можна доїхати за 20 хвилин.
Номери в готелі "Дарницький" оформлені в теплих коричневих тонах. Влітку в кожному з них працює кондиціонер. До ваших послуг телевізор із супутниковими каналами, електричний чайник і холодильник. В окремих номерах є власна ванна кімната.
Бажаючі попоїсти в готелі можуть замовити обслуговування номерів. За додаткову плату надаються послуги прання та прасування одягу.
Готель розташований за 10 хвилин їзди від центру столиці та Гідропарку (міський парк із пляжами, прокатом човнів та тенісними кортами). До аеропорту Києва ви доїдете на автомобілі за 40 хвилин. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель time hotel

Готель Time (розташування на карті)

Ціни від 150 грн

Готель Time розташований у Києві. До послуг гостей бар.
Усі номери оснащені телевізором з плоским екраном і кабельними каналами, укомплектовані чайником, безкоштовними туалетно-косметичними засобами та феном. Безкоштовний Wi-Fi надається на усій території.
У готелі є перукарня.
Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза" розташований за 4,3 км від готелю Time, Володимирський собор - за 5 км. Відстань до аеропорту Жуляни становить 3 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель slavutich na vode hotel

Готель "Славутич на воді" (розташування на карті)

Ціни від 240 грн

Готель "Славутич на воді" розташований у Києві, за 1,8 км від Михайлівського Золотоверхого монастиря. Гостям пропонують приладдя для приготування барбекю, сауну, дитячий ігровий майданчик, приватний пляж і бар. На усій території надається безкоштовний Wi-Fi.
Усі номери оснащені кондиціонером і телевізором.
Гостям пропонують безкоштовні послуги трансферу.
У готелі створено умови для заняття водними видами спорту, надається приміщення для зберігання лиж і безкоштовна оренда велосипедів. В околицях готелю можна зайнятися лижним спортом. Вулиця Хрещатик розташована за 2,2 км від готелю "Славутич на воді", Софійський собор - за 2,4 км. Відстань до аеропорту Жуляни становить 9 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель desna kut hotel

Готель "Десна КУТ" (розташування на карті)

Ціни від 250 грн

Готель "Десна КУТ" розташований в передмісті Києва, за 300 метрів від автобусної зупинки "вул. Мілютенка". До станції метро "Чернігівська" можна доїхати за 30 хвилин на автобусі. Гостям надається безкоштовний Wi-Fi і безкоштовна парковка. До станцій метро "Лісова" і "Чернігівська" можна доїхати на автобусі за 17 хвилин.
Всі номери готелю "Десна" оформлені в класичному стилі і оснащені телевізором. У спільних та окремих ванних кімнатах встановлено душ.
У ресторані на території готелю можна покуштувати страви української кухні, а в барі замовити коктейль. Кафе розміщені в межах 10-ти хвилин ходьби від готелю.
Від готелю "Десна КУТ" до центру міста, а саме, до головної площі Києву Майдан Незалежності" та головної вулиці Хрещатик, можна доїхати за 45 хвилин на метро, ​​а до залізничного вокзалу - за 50 хвилин. Відстань до аеропорту Бориспіль складає 30,5 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель predslava hotel

Готель Predslava (розташування на карті)

Ціни від 252 грн

Готель Predslava розташований у Києві, за 7 хвилин ходьби від станції метро "Палац Україна". До послуг гостей зона лаунжа і безкоштовний Wi-Fi.
Номери забезпечені холодильником і робочою зоною. У деяких номерах до ваших послуг кондиціонер та власний балкон.
В готельному ресторані подають страви української кухні, готують запаковані ланчі і здійснюють обслуговування номерів. Гості можуть відвідати снек-бар і користуватися послугами консьєржа та цілодобової стійки реєстрації.
Відстань від помешкання до Майдану Незалежності становить 5 км. Готель Predslava розміщений за 4,5 км від залізничного вокзалу Києва і за 32 км від міжнародного аеропорту Бориспіль. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель slavutich1m

Готель Славутич (розташування на карті)

Ціни від 263 грн

Трьох-зірковий київський готель Славутич відрізняється комфортними умовами проживання та недорогими цінами. З вікон номерів готелю Славутич відкривається живописний вид на Дніпро. Гостей готелю чекають комфортабельні номери з балконами, кабельним та сателітарним телебаченням. Обслуговування номерів проводится круглодобово. Кожний ранок для гостей готелю Славутич сервірується сніданок, який можна надати прямо в номер. До послуг гостей лоббі-бар та кафе. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві..

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель marko polo hotel

Готель "Марко Поло" (розташування на карті)

Ціни від 285 грн

Готель "Марко Поло", в якому можна проживати з домашніми тваринами, розташований у Києві. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, ресторан і бар.
Серед інших зручностей — телевізор із плоским екраном.
Стійка реєстрації працює цілодобово.
Виставковий центр "Київ Експо Плаза" розміщений за 6 км від готелю "Марко Поло", а Експоцентр України - за 9 км. Відстань до Міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни), що є найближчим до закладу, становить 5 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель mini hotel non stop

Міні-готель "Нон-стоп" (розташування на карті)

Ціни від 290 грн

Міні-готель "Нон-стоп" розташований у Києві за 1 км від собору Святого Володимира. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і тераса.
Номери оснащені телевізором з плоским екраном і чайником.
До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації, загальна кухня та перукарня.
Собор Святої Софії розташований за 1,6 км від міні-готелю "Нон-стоп", вулиця Хрещатик - за 2 км. Відстань до найближчого аеропорту Жуляни становить 5 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель nyvky hotel

Готель "Нивки" (розташування на карті)

Ціни від 320 грн

Готель "Нивки" розташований усього за 400 метрів від Київського виставкового центру. У готелі гостям пропонують бюджетні номери з безкоштовним Wi-Fi. До послуг гостей безкоштовна громадська автостоянка та цілодобова стійка реєстрації.
У готелі "Нивки" гості можуть обрати стандартні номери, номери "Комфорт" та номери економ-класу. Кожен номер оснащений кабельним телебаченням та усім необхідним для приготування чаю та кави.
Співробітники готелю допоможуть гостям скористатися послугами камери зберігання багажу та організують трансфер до/з аеропорту. У розпорядженні гостей перебуватиме прасувальна кімната. Гостям надається фен. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель edelweis hotel

Готель Едельвейс  (розташування на карті)

Ціни від 340 грн

У цьому київському готелі до уваги гостей номери з кондиціонером, цілодобова стійка реєстрації гостей та традиційна сауна. Станція метро "Чернігівська" розміщена за 7 хвилин ходьби від готелю і має зручне сполучення з центром міста.
Кожний звуконепроникний номер готелю Едельвейс просто мебльований, обладнаний супутниковим телебаченням і приватною ванною кімнатою з душем.
Зупинка автобусу "Братиславська" розташована за 200 метрів від готелю. До залізничної станції Київ-Дніпровський можна дістатися за 25 хвилин на машині. Аеропорт Бориспіль розміщений за 30 км від готелю Едельвейс.
На території готелю встановлено торгові автомати з напоями на закусками. У межах пішої досяжності від закладу ви знайдете численні кафе, бари й ресторани.
У готелі Едельвейс до послуг гостей безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi), сейф та можливість пройти пришвидшену процедуру реєстрації заїзду та виїзду з готелю. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель barbaris hotel

Готель "Барбарис"  (розташування на карті)

Ціни від 350 грн

Готель "Барбарис" розташований на лівому березі Дніпра в Києві. До послуг гостей комфортабельні номери та салон краси. Стійка реєстрації працює цілодобово та надається безкоштовний Wi-Fi.
Світлі номери оформлені в класичному стилі з використанням теплих тонів та оснащені кондиціонерами. У кожному помешканні є телевізор із плоским екраном, міні-бар та окрема ванна кімната.
У готельній кав'ярні подають страви європейської кухні. За 5 хвилин звідси розміщені різноманітні заклади харчування.
Міжнародний виставковий центр розташований за 500 метрів, а Молодий театр - за 1 км. До парку розваг "Гідропарк" - 1,5 км.
Усього за 200 метрів від готелю "Барбарис" розміщена станція метро "Лівобережна". До Київського Центрального залізничного вокзалу відстань складає 8 км, а до Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - 25 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель voskhod hotel

Готель "Восход" (розташування на карті)

Ціни від 350 грн

Цей готель розташований за 20 хвилин їзди на трамваї від центру Києва. До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації заїзду, номери з телевізором та безкоштовний Wi-Fi.
Усі сучасні номери в готелі "Восход" вирізняються простим дизайном і дерев'яними меблями. У деяких помешканнях є мікрохвильова піч. Ванні кімнати укомплектовані душем.
Гості можуть замовити трапезу в кафе-барі на території готелю або відвідати один з кількох закладів харчування в межах 10 хвилин ходьби.
Трамвайна зупинка "Кільцева дорога" розміщена за 3 хвилини ходьби від готелю "Восход". За 1 хвилину гості доїдуть на автомобілі до Київської кільцевої дороги, по якій можна за 15 хвилин дістатися до Міжнародного аеропорту Жуляни.
Гостиница "Восход" расположена в 20 минутах езды на трамвае от центра Киева. К услугам гостей бесплатный Wi-Fi, номера с телевизором и круглосуточная стойка регистрации. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель green hotel

Green Hotel (розташування на карті)

Ціни від 350 грн

Цей готель розташований у тихому районі Києва за 10 хвилин їзди на автобусі від станції метро "Сирець". До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і спільна кухня. За 200 метрів від закладу на вулиці Стеценка розміщена автобусна зупинка.
У сучасно оформлених номерах готелю Green-Hotel є кондиціонер і шафа для одягу. Гості користуються спільними ванними кімнатами з душем.
Страви можна приготувати на спільній повністю обладнаній кухні, де також щоранку пропонується сніданок. На території готелю гості матимуть нагоду скористатися грилем.
Від готелю Green-Hotel ви за 12 хвилин на метро доїдете до НСК "Олімпійський". До того ж від київських Золотих воріт заклад відділяє лише 3 станції метрополітену. Поїздка підземкою до Київського залізничного вокзалу займе 15 хвилин. Відстань від готелю до аеропорту "Бориспіль" становить 46 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель 7day hotel

Готель "7 Днів"   (розташування на карті)

Ціни від 359 грн

Цей готель розташований лише за 10 км від центру Києва та НСК "Олімпійський" і за 4 км від виставкового центру "КиївЕкспоПлаза". До послуг гостей готелю "7 Днів" у Києві безкоштовний Wi-Fi і безплатна громадська автостоянка.
Бюджетні номери готелю "7 Днів" у Києві оформлені в теплих тонах і обставлені елегантними дерев'яними меблями. У кожному є кондиціонер, телевізор, холодильник та окрема ванна кімната.
У кафе для гостей сервірують континентальний сніданок. В одній з готелем будівлі працює піцерія та продуктовий магазин.
Відстань від готелю "7 Днів" у Києві до станції метро "Святошин" становить 2 км, а до Міжнародного аеропорту "Жуляни" — 9 км. Стійка реєстрації гостей готелю "7 Днів" відчинена цілодобово. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель lama2 hotel

Готель "ЛаМа2" (розташування на карті)

Ціни від 360 грн

Готель "ЛаМа2" розташований лише за 10 хвилин ходьби від станції метро "Чернігівська" і за 3 зупинки метро від водного парку "Гідропарк". Гостям пропонують безкоштовний Wi-Fi і цілодобову стійку реєстрації.
Класично оформлені номери оснащені кондиціонером, телевізором з кабельними каналами і облаштовані власною ванною кімнатою з туалетно-косметичними засобами.
До центру Києва можна дістатися за 5 хвилин автомобілем або за 25 хвилин на метро. Автостоянка надається безкоштовно. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

дешеві готелі києва-недорогий готель suit hotel

Готель Suit  (розташування на карті)

Ціни від 380 грн

Готель Suit розташований лише за 650 м від залізничного вокзалу міста Київ та за 10 хвилин ходьби від станції метро "Вокзальна", звідки можна доїхати до центру міста. У розпорядженні гостей цілодобова стійка реєстрації та безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).
Усі номери готелю оформлені в строгому стилі та оснащені телевізором. У ванних кімнатах встановлений душ.
У межах 5 хвилин ходьби від готелю працює безліч кафе та ресторанів, де подають страви української та міжнародної кухні.
Готель розміщений за 6 хвилин їзди на метро від вулиці Хрещатик та за 450 м від Ботанічного саду.
Відстань до аеропорту Бориспіль становить 36 км. За запитом для гостей надаються послуги трансферу. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель znannya hotel

Готель "Знання"   (розташування на карті)

Ціни від 380 грн

Готель "Знання" розташований в Києві.
Номери оснащені кабельним телебаченням і холодильником. Гості більшості номерів можуть користуватися кондиціонером.
На території готелю працює ресторан. Неподалік від закладу гості можуть відвідати декілька кафе і ресторанів. У зонах загального користування безкоштовно надається Wi-Fi.
Піша прогулянка до станції метро "Університет" займає 10 хвилин, а Майдан Незалежності розміщений за 3 зупинки метро від готелю. Відстань до залізничного вокзалу Києва становить 1,4 км, а до Міжнародного аеропорту Бориспіль - 35,3 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель adria hotel

Готель Adria  (розташування на карті)

Ціни від 396 грн

Готель Adria знаходиться у Києві на лівому березі Дніпра. Він розташований лише за 20 хвилин їзди від міжнародного аеропорту Бориспіль і пропонує просто мебльовані номери з кондиціонерами.
Кожен номер у готелі Adria обладнано супутниковим телебаченням, ванною кімнатою з косметичними засобами та феном.
Для зручності гостей у готелі працює бізнес-центр з факсом та копіювальною технікою. До Ваших послуг цілодобова стійка реєстрації заїзду і безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).
Станція метро "Лівобережна" знаходиться за декілька кроків від готелю. До центру міста Ви дістанетесь за 8 хвилин їзди на автомобілі. Міжнародний виставковий центр розташувався за 5 хвилин ходьби від готелю. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель adler hotel

Готель Adler   (розташування на карті)

Ціни від 400 грн

Готель "Адлер" розміщений за 25 хвилин їзди від Київського залізничного вокзалу та за 4 хвилини ходьби від автобусної зупинки "Бібліотека". До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, бар та номери з кондиціонером.
Кожен номер готелю "Адлер" оформлено в класичному стилі й обладнано телевізором із плоским екраном. У ванній кімнаті встановлено ванну або душ.
У барі та суші-ресторані готелю "Адлер" подаються закуски і традиційні напої. Окрім того, в межах 10 хвилин ходьби відчинено кілька закладів харчування.
Від станції метро "Берестейська", яка розташована за 20 хвилин їзди на автобусі від готелю "Адлер", можна без пересадок доїхати до центру Києва, зокрема Майдану Незалежності. Відстань від готелю до аеропорту "Бориспіль" становить 43 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель kiev365 hotel

Готель "Київ 365"  (розташування на карті)

Ціни від 400 грн

Готель "Київ 365" розташований за 10 хвилин їзди на авто від станції метро "Теремки" і за 15 хвилин їзди від станції метро "Академмістечко". Гості можуть безкоштовно користуватися Wi-Fi і автостоянкою. За запитом для гостей безкоштовно організовують трансфери до/з всіх районів Києва. Поїздка на авто до центру Києва триватиме 20 хвилин.
Номери оснащені кондиціонером, холодильником, сейфом і телевізором з супутниковим телебаченням. Власні ванні кімнати з підлогою із підігрівом укомплектовані феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами.
В готельному ресторані подають страви української та європейської кухні.
Стійка реєстрації гостей готелю "Київ 365" працює цілодобово. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і автостоянка. Гості можуть замовити екскурсії та різні види масажу.
Відстань від готелю "Київ 365" до залізничного вокзалу Києва становить 12,5 км, а до міжнародного аеропорту Бориспіль - 50 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель pokrovsky hotel

Готель "Покровський"  (розташування на карті)

Ціни від 400 грн

Готель "Покровський" розташований за 200 метрів від Свято-Покровського монастиря в Києві, неподалік від центру міста. До послуг гостей номери з кондиціонером, телевізором з плоским екраном і міні-баром. Wi-Fi надається за додаткову плату.
Номери оформлені в класичному стилі, обставлені дерев'яними меблями і оснащені міні-баром та чайником. Ванні кімнати укомплектовані феном.
До різноманітних кафе та ресторанів менш ніж 5 хвилин ходьби від готелю "Покровський". У деяких номерах є кухня.
Відстань від готелю до Майдану Незалежності становить 2,7 км, до Володимирського собору - 2 км.
Залізничний вокзал Києва розміщений за 3 км від готелю, міжнародний аеропорт Бориспіль - за 38 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель tourist hotel

Tourist Hotel Complex (розташування на карті)

Ціни від 400 грн

Цей сучасний 3-зірковий готель розміщений поряд зі станцією метро "Лівобережна" в Києві. Інфраструктура закладу налічує 2 міжнародні ресторани та цілодобову стійку реєстрації гостей. До Міжнародного виставкового центру можна дістатися пішки за 7 хвилин.
Гостям готельного комплексу "Турист" запропонують оформлені в класичному стилі номери та люкси, які забезпечені телевізором з супутниковими каналами, холодильником і письмовим столом. Бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) надається безкоштовно.
У ресторані подаються фірмові страви української та європейської кухні. Японські страви гості можуть скуштувати в суші-барі. У снек-барі на 20 поверсі доступні вишукані напої. Окрім цього, поблизу готельного комплексу "Турист" працює кілька ресторанів, супермаркетів, барів та їдалень.
Центральний залізничний вокзал Києва розташований за 15 хвилин їзди на метро, а поїздка на автомобілі до аеропорту "Бориспіль" триватиме 40 хвилин. Місця для паркування на громадській автостоянці поряд з готельним комплексом "Турист" надаються за попереднім запитом. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше...

 

дешеві готелі києва-недорогий готель zvezda hotel

Готель "Зірка" (розташування на карті)

Ціни від 400 грн

Готель "Зірка" розташований у житловому районі міста Києва, за 2 км від станції метро "Сирець". До послуг гостей спа-центр, сауна та безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) на всій території готелю.
Кожен номер у готелі "Зірка" має класичне планування та обладнаний холодильником. Ванні кімнати укомплектовано душем.
У ресторані готелю "Зірка" подають страви української та вірменської кухонь.
Парк Дубки розташований за 10 хвилин ходьби від готелю "Зірка", а до центру Києва та вулиці Хрещатик - 15 хвилин їзди на метро. Відстань від закладу до аеропорту "Бориспіль" становить 45 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель kazatskiy na antonova hotel

Готель "Козацький на Антонова"  (розташування на карті)

Ціни від 413 грн

Готель "Козацький на Антонова" розташований у тихому районі Києва, недалеко від площі Космонавтів. В готелі гостям пропонують бюджетні номери. Під час свого перебування в готелі гості можуть користуватися безкоштовним Wi-Fi.
Номери готелю "Козацький на Антонова" оснащені чайником/кавоваркою та письмовим столом. Деякі номери мають окрему ванну кімнату.
Щоранку в ресторані "Козацький на Антонова" подають сніданок, який складається зі страв традиційної української та європейської кухні.
Гості готелю "Козацький на Антонова" можуть також пограти в більярд або подивитися телевізор в зоні відпочинку.. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель iris hotel

Готель "Ірис" (розташування на карті)

Ціни від 420 грн

Готель "Ірис" розташований за 3 хвилини ходьби від станції метро "Вокзальна" і Київського залізничного вокзалу. До послуг гостей безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) та цілодобова стійка реєстрації. Номери й квартири оснащені телевізором із плоским екраном.
Готель розміщений у центрі Києва, поблизу визначних пам'яток міста. Так, до Майдану Незалежності можна доїхати звідси на метро за 6 хвилин. Поїздка в метрополітені до Олімпійського стадіону займає 12 хвилин.
Усі сучасні номери й квартири оформлені в теплих кольорах й оснащені чайником. У ванних кімнатах є душ.
За 5 хвилин ходьби від готелю "Ірис" працюють різноманітні заклади харчування. Деякі номери оснащені мікрохвильовою піччю.
Піша прогулянка від готелю до Ботанічного саду займає 7 хвилин. Проїхавши 2 станції на метро, ви дістанетесь до Золотих воріт. Аеропорт "Бориспіль" розташований за 35 хвилин їзди звідси. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель delta hotel

Готель Дельта (розташування на карті)

Ціни від 420 грн

Цей затишний готель розташований у київському житловому масиві Троєщина, що на лівому березі Дніпра. До послуг гостей готелю "Дельта" безкоштовний Wi-Fi, кондиціонер і телевізор із плоским екраном.
У яскраво оформлених звуконепроникних номерах готелю є окрема ванна кімната. Курити в помешканнях заборонено. Кожен номер забезпечено шафою та телевізором із кабельним телебаченням.
У межах 5 хвилин ходьби від готелю працює ресторан української та європейської кухонь, супермаркет і салон краси.
Гості усього за 2 хвилини дійдуть до автобусної зупинки на вулиці Данькевича. Готель "Дельта" розташований за 16 км від Києво-Печерської лаври та за 35 км від Міжнародного аеропорту "Бориспіль". Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель guest house zatyshok

Готель "Затишок"   (розташування на карті)

Ціни від 450 грн

Готель "Затишок" розташований у парковій зоні Києва, в оточенні лісу. Безкоштовно надається бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).
У номерах готелю є телевізор, холодильник та кондиціонер. До послуг гостей окремі ванні кімнати з безплатними туалетно-косметичними засобами.
Станція метро "Житомирська" розміщена за 2 км від готелю, а до центру міста можна доїхати за 15 хвилин.
Відстань від готелю "Затишок" до міжнародного аеропорту "Бориспіль" становить 41 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше...

 

дешеві готелі києва-недорогий готель chervona kalyna hotel

Готель "Червона Калина"   (розташування на карті)

Ціни від 499 грн

Готель "Червона Калина" розташований на березі Дніпра, гостям пропонується приватна пляжна зона і спа-центр. У цьому традиційному готелі надається щоденний континентальний сніданок та безкоштовний Wi-Fi.
Гості готелю "Червона Калина" можуть зайнятися різними водними видами спорту, а також пришвартувати або орендувати яхту в готельному яхт-клубі. У готелі здійснюється прокат велосипедів, а для маленьких гостей облаштовано ігровий майданчик.
Індивідуально мебльовані номери і котеджі готелю оснащені телевізором з супутниковими каналами та окремою ванною кімнатою з безкоштовними туалетно-косметичними засобами. У деяких помешканнях є балкон з видом на Дніпро.
У готелі "Червона Калина" працює великий ресторан, де готують фірмові страви української кухні, а в барі подають напої. В літні місяці можна скористатися готельним устаткуванням для барбекю або відпочити в саду.
Готель розміщений приблизно за 11 км від центру Києва та за 30 хвилин їзди від Центрального залізничного вокзалу. На території закладу передбачено безкоштовну автостоянку. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель hottey hotel

Готель Hottey (розташування на карті)

Ціни від 500 грн

Цей готель із безкоштовним Wi-Fi розташований у Дарницькому районі Києва за 5 хвилин їзди від станції метро "Чернігівська". Гостям пропонуються номери з DVD-програвачем.
У вишуканих номерах готелю "Хоттей" є чайник, телевізор і ванна кімната з капцями.
Гості можуть щодня замовити в номер сніданок. Окрім цього, за 10 хвилин ходьби від закладу працюють різноманітні кафе та ресторани.
Готель "Хоттей" розміщений за 10 хвилин їзди від Міжнародного виставкового центру та за 10 км від центру Києва. Відстань до аеропорту "Бориспіль" становить 27 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

дешеві готелі києва-недорогий готель west park hotel

West Park Hotel  (розташування на карті)

Ціни від 500 грн

Постояльцям цього готелю пропонується безкоштовний Wi-Fi, цілодобова стійка реєстрації гостей і безплатна автостоянка. Готель West Park розташований у районі Борщагівка за 20 хвилин їзди у західному напрямку від центру Києва.
Класично оформлені номери готелю West Park Kiev обладнані кондиціонером і обставлені стильними дерев'яними меблями. У кожному з них є телевізор із плоским екраном і кабельними каналами, а також окрема ванна кімната.
Вишукане кафе West Park працює цілодобово. Тут подають сніданок "шведський стіл", а також різноманітні страви української та європейської кухонь.
За 150 метрів від готелю розміщена трамвайна зупинка "Кільцева дорога". Звідси можна без пересадок доїхати до центру міста (20 хвилин) та головного залізничного вокзалу Києва (25 хвилин).
Пропонуються послуги трансферу до виставкового центру "КиївЕкспоПлаза" (15 хвилин), аеропорту "Бориспіль" (30 хвилин) і головного залізничного вокзалу Києва (45 хвилин). Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель na elektrotehnicheskoy hotel

Міні-готель "На вулиці Електротехнічній, 18" (розташування на карті)

Ціни від 510 грн

Гостям цього київського міні-готелю пропонується безкоштовний Wi-Fi, цілодобова стійка реєстрації заїзду та обслуговування номерів. Заклад розміщений за 15 хвилин їзди від станцій метро "Петрівка" і "Чернігівська.
Міні-готель "На вулиці Електротехнічній, 18" налічує загальні номери (гуртожиткового типу) й окремі люкси з простим умеблюванням. У кожному номері встановлено телевізор, письмовий стіл і холодильник.
У будівлі готелю працює кав'ярня, в якій подаються страви української та європейської кухні. В цій самій будівлі працює місцевий продуктовий магазин.
Від станції метро "Чернігівська" можна за 25 хвилин доїхати до вулиці Хрещатик і Києво-Печерської Лаври. Поїздка на громадському транспорті до Олімпійського стадіону триватиме 15 хвилин.
Відстань від міні-готелю до Київського центрального залізничного вокзалу становить 16 км, а до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" - 32 км. Центральна автостанція розташована за 18 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель siesta hotel

Siesta Hotel   (розташування на карті)

Ціни від 522 грн

Цей готель розміщений у тихому місті Вишневе в Київській області, лише за 5 хвилин їзди від аеропорту Жуляни. До послуг гостей плавальний басейн із сауною і традиційний ресторан. Також гостям безкоштовно надається бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) та місце на автостоянці.
Сучасні номери в готелі "Сієста" оснащені телевізором з кабельними каналами і кондиціонером. Помешкання вирізняються дерев'яною підлогою та барвистою постільною білизною. У кожному номері облаштована власна ванна кімната з душем.
У затишному ресторані готелю "Сієста" подають страви української та європейської кухні. Великий асортимент пива та вин пропонується у барі.
Неподалік від готелю працюють кілька магазинів і ресторанів. До центру Києва можна доїхати на автомобілі за 10 хвилин. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель mir hotel

Hotel Mir      (розташування на карті)

Ціни від 528 грн

Цей готель розташований усього за кілька кроків від станції метро "Голосіївська". До послуг гостей фітнес-центр та ресторан традиційної кухні. Номери обладнані кондиціонером та безкоштовним бездротовим доступом до Інтернету (Wi-Fi).
У всіх світлих номерах готелю "Мир" є телевізор із супутниковим телебаченням, зона відпочинку та холодильник. Кожне помешкання має окрему ванну кімнату.
У двох ресторанах готелю пропонують страви української та європейської кухонь, а в стильному барі на ваш вибір різноманітні напої. Щоранку для гостей сервірують сніданок "шведський стіл".
Зі станції метро "Голосіївська" можна доїхати до центру Києва. Готель "Мир" розміщений поруч з автострадою M8. Поїздка звідси до міжнародного аеропорту Києва займе 15 хвилин. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель nyvky plaza hotel

Готель "Нивки Плаза" (расположение на карте)

Ціни від 531 грн

Цей готель розташований у тихому районі Нивки, усього за 5 хвилин їзди від станції метро "Сирець". До послуг гостей сауна, безкоштовні дзвінки на стаціонарні номери телефону в межах Києва, а також вільний Wi-Fi у зонах загального користування.
Звуконепроникні номери готелю "Нивки Плаза" вирізняються індивідуальним декором та сучасним умеблюванням. Кожен із них обладнано великим телевізором з плоским екраном, холодильником та усім необхідним для приготування гарячих напоїв.
Сніданок подають щоранку в традиційному ресторані готелю або можуть доставити прямо в номер (за попереднім запитом). Окрім того, гості матимуть змогу поласувати традиційними українськими наїдками та стравами європейської кухні.
Готель "Нивки Плаза" послужить ідеальною базою для гостей, які планують відвідати виставковий комплекс "КиївЕкспоПлаза" (1,5 км) та Міжнародний виставковий центр Києва (15 км). Після довгого дня прекрасним місцем для відпочинку стане невеликий спа-центр готелю.
За потреби для гостей можуть організувати трансфер до міжнародного аеропорту Києва та інших пунктів призначення у межах міста. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель verhovina hotel

Готель "Верховина" (розташування на карті)

Ціни від 550 грн

Цей готель розміщений за 7 хвилин їзди від станції метро "Житомирська" у Києві. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, ресторан з терасою, а також номери, які оснащено кондиціонером й телевізором з плоским екраном.
Усі класично оформлені номери готелю "Верховина" включають зону відпочинку і письмовий стіл. Ванні кімнати укомплектовані феном.
Ресторан готелю "Верховина" спеціалізується на стравах української та російської кухні, які можна скуштувати на літній терасі. У готельному барі пропонуються різноманітні коктейлі та напої.
Центр Києва з Майданом Незалежності розташований за 20 хвилин їзди на метро від готелю "Верховина", а Київський залізничний вокзал - за 15 хвилин їзди на метро. Відстань від готелю до аеропорту "Бориспіль" становить 50 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель raziotel hotel

Готель" Раціотель Київ" (розташування на карті)

Ціни від 553 грн

Готель" Раціотель Київ" розташований у Києві, за 5 хвилин ходьби від станції метро "Бориспільська". До послуг гостей сучасні номери, безкоштовний Wi-Fi та безкоштовний трансфер з міжнародного аеропорту Бориспіль.
Світлі номери готелю оформлені в мінімалістському стилі у світлих тонах, налічують кондиціонер, телевізор та власну ванну кімнату з феном.
У кафе ресторану подають сніданок, обід та вечерю.
Готель "Раціотель Київ" розміщений за 15 км від центру Києва. До послуг гостей кімната зберігання багажу. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель dnipro budget hotel

Готель Dnipro Budget  (розташування на карті)

Ціни від 560 грн

Недорогий готель "Дніпро" розташований у центрі Києва, за 7 хвилин ходьби від Майдану Незалежності. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi і спа-центр із сауною та критим басейном, за відвідування якого стягується додаткова плата.
У номерах готелю є кондиціонер, телевізор із кабельним телебаченням і власна ванна кімната.
На території закладу працює ресторан. За запитом і за окрему плату здійснюється обслуговування номерів і доставка сніданків у номер. Окрім цього, у межах 5 хвилин ходьби від готелю розміщені різноманітні заклади харчування та магазини.
Відстань до залізничного вокзалу Києва від готелю "Дніпро" становить 4 км, а до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" — 40 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель air city hotel

Готель Air City (розташування на карті)

Ціни від 560 грн

Готель Air City розташований за 1,5 км від аеропорту "Жуляни" в місті Києві. До послуг гостей елегантні номери з кондиціонерами, безкоштовна автостоянка та безкоштовна камера зберігання багажу.
Усі світлі номери готелю Air City вирізняються класичним інтер'єром і оснащені телевізором із плоским екраном і чайником. Ванні кімнати обладнані душем.
На території готелю працює ресторан, де подають страви європейської та української кухні.
Центр Києва розташований за 7 км від готелю Air City, а до автобусної зупинки "Вінницька" - 140 метрів від готелю. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель oberig hotel

Готель "Оберіг"  (розташування на карті)

Ціни від 588 грн

Готель "Оберіг" розміщений в зеленому житловому районі Києва за 1 км від Солом'янського парку. До послуг гостей сауна з глибоким басейном. Гості можуть безкоштовно користуватися Wi-Fi та приватною автостоянкою.
Усі світлі номери забезпечені кондиціонером, телевізором, холодильником і сейфом. Гостям надаються безкоштовні туалетно-косметичні засоби.
У готельному ресторані пропонуються різноманітні страви європейської та української кухні. У барі подаються напої, а сніданок можна замовити у номер.
В готелі "Оберіг" облаштовано лаунж з більярдом. Відстань від закладу до жвавої вулиці Хрещатик становить 5 км, а до Майдану Незалежності - 6 км.
За 20 метрів від готелю розташована тролейбусна зупинка "Вулиця Максима Кривоноса", від якої гості за 15 хвилин доїдуть до станції метро "Університет". Відстань від готелю до Київського автовокзалу становить 6 км, а до Міжнародного аеропорту "Київ-Жуляни" - 3 км. Проїхавши 37 км, гості потраплять до Міжнародного аеропорту "Бориспіль". Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель florida hotel

Готель "Флорида" (розташування на карті)

Ціни від 590 грн

Готель "Флорида" розташований у Києві, навпроти виставкового центру "КиївЕкспоПлаза". До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi та безплатна автостоянка готелю. Від станції метро "Нивки" заклад відділяє 1,5 км.
Номери готелю оснащені кондиціонером і телевізором із плоским екраном, по якому транслюють супутникові канали. У деяких номерах є зона відпочинку, де можна приємно провести час після насиченого дня. Окрім цього, у розпорядженні гостей перебуватиме власна ванна кімната з ванною або душем, яку для максимального комфорту укомплектовано безкоштовними туалетно-косметичними засобами та феном.
Піша прогулянка від готелю "Флорида" до супермаркетів займе в гостей 5 хвилин. Відстань до залізничного вокзалу Києва становить 9 км, а до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" — 43 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель chyhorinskyi hotel

Chyhorinskyi Hotel (розташування на карті)

Ціни від 600 грн

У київському готелі "Чигорінський" гостям пропонують номери з власною кухнею та безкоштовним Wi-Fi. Поблизу є чимало магазинів, ресторанів і барів.
Усі номери оснащені телевізором із плоским екраном, шафою і письмовим столом. До послуг гостей окрема ванна кімната з душем.
Готель "Чигорінський" розміщений за 5 хвилин їзди від залізничного вокзалу Києва. Відстань до Бесарабської площі становить 2 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше...

 

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель apart central plaza hotel

V.S. Apart Central Plaza  (розташування на карті)

Ціни від 600 грн

Це помешкання розташоване в 14 хвилинах ходьби від пляжу Готель V.S. Apart Central Plaza розташований у самому серці Києва, всього за 2 хвилини ходьби від Майдану Незалежності. До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації.
Номери оформлені в класичному стилі з використанням теплих кольорів та оснащені кондиціонером. У кожному помешканні є телевізор з плоским екраном, холодильник і окрема ванна кімната.
У межах 5 хвилин ходьби від закладу працюють різноманітні заклади харчування.
Відстань від готелю до Золотих воріт становить лише 500 метрів, а до Софійського собору — 400 метрів. До гомінкої вулиці Хрещатик з численними крамницями та ресторанами гості зможуть дістатися всього за 5 хвилин пішої прогулянки.
Станція метро "Майдан Незалежності" розташована за 150 метрів від готелю V.S. Apart Central Plaza, центральний залізничний вокзал — за 3 км, а Міжнародний аеропорт "Бориспіль" — за 38 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
...

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель bogdanov yar hotel

Готель "Богданів Яр"  (розташування на карті)

Ціни від 630 грн

Готель "Богданів Яр" розташований усього за 10 хвилин їзди від історичного центру Києва. До послуг гостей класично оформлені номери з безкоштовним Wi-Fi. У традиційному барі готелю впродовж дня відвідувачам пропонують легкі закуски й напої.
Номери в готелі "Богданів яр" обклеєні шпалерами теплих кольорів та оснащені окремою ванною кімнатою, телевізором із супутниковим телебаченням і кондиціонером.
Страви європейської та японської кухонь можна подати вам у номер. Щоранку гості можуть замовити повний англійський сніданок. Послуги консьєржа надаються в готелі цілодобово та без вихідних, а також пропонуються послуги перекладу.
До послуг гостей безкоштовна автостоянка. Станція метро "Вокзальна" розміщена всього за 5 хвилин ходьби від готелю. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель evropeyskiy hotel

Готель "Європейський" (розташування на карті)

Ціни від 630 грн

Цей готель у центрі Києва налічує номери з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi і телевізором з плоским екраном. Він розташований за 5 хвилин ходьби від станції метро "Олімпійська". До послуг гостей безкоштовна автостоянка.
Елегантні номери і люкси готелю "Європейський" вирізняються дерев'яною підлогою і антикварними меблями. Стійка реєстрації гостей працює цілодобово.
В ресторані Palais Royal вам запропонують страви європейської кухні. Ресторан оформлений у французькому стилі. Тут щоранку подають сніданок. У готелі здійснюється обслуговування номерів.
Піша прогулянка від готелю "Європейський" до Київського планетарію триватиме лише 4 хвилини. За 2 зупинки на метро від помешкання можна відвідати Майдан Незалежності у центрі Києва. За запитом для гостей організовують трансфери у різних напрямках. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель krakow hotel

Готель "Краків" (розташування на карті)

Ціни від 630 грн

Цей готель розташований на Брест-Литовському шосе, за 30 хвилин їзди від залізничного вокзалу Києва. До послуг гостей караоке-бар, ресторан польської кухні, а також обладнані кондиціонерами номери.
Усі номери готелю "Краків" вирізняються сучасним дизайном інтер'єру, витриманим у теплих тонах. Кожен із них забезпечено міні-баром, а у ванних кімнатах встановлено душ.
В обставленому дерев'яними меблями ресторані готелю "Краків" подають страви європейської та польської кухні. У готельному караоке-барі можна замовити різноманітні коктейлі та напої.
За 4 хвилини гості доїдуть від готелю "Краків" до станції метро "Житомирська", звідки можна легко дістатися до центру Києва, у тому числі й до Майдану Незалежності. На відстані 35 хвилин їзди від готелю розташований НСК "Олімпійський", а за 48 км - аеропорт "Бориспіль". Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель bratislava hotel

Готель "Братислава" (розташування на карті)

Ціни від 638 грн

Готель "Братислава" розташований у Дніпровському районі Києва, за 5 хвилин ходьби від станції метро "Дарниця", звідки можна без пересадок доїхати до центру міста. До послуг гостей елегантні номери і безкоштовний Wi-Fi.
Світлі номери цього великого готелю обладнані телевізором з плоским екраном, окремою ванною кімнатою та балконом.
Щоранку для гостей готелю сервірують сніданок типу "шведський стіл". Ввечері у ресторані з традиційно оформленим бенкетним залом подають страви української та інтернаціональної кухні. Приємне враження від вечора доповнить музична розважальна програма.
Протягом дня гості можуть відвідати фітнес-центр готелю або замовити напої у сучасному лобі-барі. Окрім того, в готелі працює безкоштовна камера зберігання багажу та цілодобова стійка реєстрації гостей.
Готель розмішений за 10 хвилин ходьби від Київського міжнародного виставкового центру та за 30 хвилин їзди від міжнародного аеропорту "Бориспіль". До Центрального залізничного вокзалу Києва можна доїхати на метро за 18 хвилин. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель ambasador hotel

Ambassador Plaza   (розташування на карті)

Ціни від 645 грн

До послуг гостей цього київського готелю, розташованого за 5 хвилин їзди від станцій метро "Нивки" і "Сирець", безкоштовний Wi-Fi і караоке-зал.
Сучасно оформлені номери готелю Ambassador Plaza обставлено вишуканими меблями. У кожному помешканні є телевізор із плоским екраном, міні-бар та окрема ванна кімната.
У готелі працює ресторан з приємною атмосферою, де сервірують сніданок і готують страви української та європейської кухонь.
Національний спортивний комплекс "Олімпійський" розміщений за 25 хвилин їзди від готелю Ambassador Plaza. Зі станцій метро "Нивки" та "Сирець" гості за 15 хвилин зможуть доїхати до центру Києва.
Поїздка від готелю до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" займає 45 хвилин. Гості готелю Ambassador Plaza можуть скористатися безкоштовною готельною автостоянкою. За запитом надаються послуги трансферу. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель alexndria hotel

Готель "Александрія"  (розташування на карті)

Ціни від 650 грн

Готель "Александрія" розміщений у місті Київ: за 5 км від центру міста, за 900 метрів від станції метро "Шулявська" та за 6 км від вулиці Хрещатик. До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації, сауна та безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).
Класично оформлені номери готелю "Александрія" оснащено телевізором з плоским екраном і супутниковими каналами, міні-баром, а окремі ванні кімнати укомплектовано безкоштовними туалетно-косметичними засобами, халатами і капцями.
Гості можуть скуштувати страви європейської та української кухні в ресторані на території готелю. За 10 хвилин ходьби від готелю працюють різноманітні кав'ярні та крамниці.
Відстань від готелю "Александрія" до Центрального залізничного вокзалу Києва становить 5 км, а до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" - 40 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель kolyba house hotel

Готель "Колиба Хаус"   (розташування на карті)

Ціни від 650 грн

Готель "Колиба Хаус" розташований в тихій парковій зоні, за 25 хвилин їзди від історичної частини міста Києва. До послуг гостей сучасні номери і котеджі, карпатська кухня і дитячий ігровий майданчик.
Гості готелю "Колиба Хаус" можуть розміститися в номерах з кондиціонером і кабельним телебаченням, а також котеджах з окремою сауною і басейном. Безкоштовний Wi-Fi надається у зонах загального користування.
В ресторані готелю "Колиба Хаус" подають традиційні українські страви. Спеціальне дієтичне меню надається за запитом.
Велике Київське водосховище розташоване за 20 хвилин їзди від готелю. Відстань до аеропорту Київ складає близько 40 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

дешеві готелі києва-недорогий готель persian palace hotel

Готель Persian Palace  (розташування на карті)

Ціни від 680 грн

Готель Persian Palace розташований у Києві, за 12 хвилин ходьби від станції метро "Оболонь". У закладі надається безкоштовний Wi-Fi. До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації.
Комфортабельні номери оснащені кондиціонером і телевізором із кабельним телебаченням. Окремі ванні кімнати з душем укомплектовано феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами.
На території готелю Persian Palace працює ресторан і бар. Піша прогулянка до інших закладів харчування займе 15 хвилин.
Центральний залізничний вокзал Києва розташований за 9 км від готелю. Відстань до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" становить 43 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель lybid hotel

Hotel Lybid (розташування на карті)

Ціни від 720 грн

Тризірковий готель "Либідь" розміщений у самому серці Києва, поруч із торговим центром "Україна". Відстань до Хрещатика та площі Незалежності складає лише 2 км.
Комфортабельні та красиво декоровані номери готелю оснащено кондиціонерами. У кожному з них є телевізор із супутниковим телебаченням і сучасна ванна кімната. До того ж із багатьох номерів відкривається панорамний вид на місто.
У ресторані "Либідь" пропонують страви української та європейської кухні, якими в гарну погоду можна поласувати на відкритій терасі. У цілодобовому лобі-барі доступні різноманітні коктейлі та закуски.
Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза" розташований лише за 9 км від готелю "Либідь". Відстань до аеропорту "Жуляни" складає 5 км. Для зручності гостей за попереднім запитом може бути організований трансфер до/з аеропорту. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель myslyvskiy dvir hotel

Готель "Мисливський Двір"   (розташування на карті)

Ціни від 720 грн

Готель "Мисливський Двір" розташований у тихому районі парку Партизанської слави, за 25 хвилин ходьби від станції метро "Бориспільська". До послуг гостей спа-центр із сауною, паровою лазнею і критим плавальним басейном.
Комфортабельні номери оснащені кондиціонером і телевізором з плоским екраном. Окремі ванні кімнати з душем укомплектовано феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами. На всій території готелю надається безкоштовний Wi-Fi.
У ресторані готелю "Мисливський Двір" подають сніданок і пропонують страви української кухні. У розпорядженні гостей перебуватиме безкоштовна приватна автостоянка. Поїздка до Майдану Незалежності й вулиці Хрещатик займає 20 хвилин.
Відстань від готелю до залізничного вокзалу Києва становить 20 км, а до аеропорту Бориспіль - 21,5 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше...

 

дешеві готелі києва-недорогий готель lomakina komplex hotel

Hotel Complex LOMAKINA (розташування на карті)

Ціни від 765 грн

Готель LOMAKIN з безкоштовним Wi-Fi на усій території розташований у Києві, за 3,1 км від виставкового центру "КиївЕкспоПлаза". У готелі дозволяється розміщення з домашніми тваринами. Гостям пропонують терасу з видом на місто, бар та безкоштовну приватну автостоянку.
У деяких номерах є зона відпочинку. У покращених номерах встановлено гідромасажну ванну. Номери оснащені телевізором з плоским екраном і кабельними каналами.
У готелі є цілодобова стійка реєстрації та магазини. Гостям надають послуги догляду за дітьми.
Собор Святої Софії і Володимирський собор розташовані за 11 км від готелю LOMAKIN. Відстань до найближчого аеропорту Жуляни становить 10 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель amarant hotel

Готель Amarant (розташування на карті)

Ціни від 783 грн

Цей сучасний готель розташований в історичному та діловому центрі Києва, за 250 метрів від станції метро "Тараса Шевченка" та за 10 км від аеропорту Києва. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi та безкоштовна автостоянка на власній території.
Номери в готелі "Амарант" вирізняються сучасним декором, плазмовим телевізором і кондиціонером. У кожному помешканні також є індивідуальний сейф, міні-бар та фен.
Співробітники готелю організовують трансфери до/з аеропорту та залізничного вокзалу. Завдяки цілодобовій стійці реєстрації заїзду гості можуть виходити та повертатися в готель у будь-який зручний час. Сніданок подається в просторому кафе.
Київський театр на Подолі та Контрактова площа розміщені менш ніж за 2 км від готелю "Амарант". Відстань від готельної будівлі до центру міста становить лише 5 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель hotel spa vikey hotel

Hotel & Spa Vikey (розташування на карті)

Ціни від 790 грн

Готельний комплекс Vikey розташований у Києві. До послуг гостей оздоровчий спа-центр, де пропонують терапевтичні процедури і масаж, а також ресторан. Сніданок входить у вартість проживання.
Сучасні номери налічують кондиціонер, безкоштовний Wi-Fi, РК-телевізор і міні-бар. Усі номери облаштовані ванною кімнатою з феном, халатами, тапочками і безкоштовними туалетно-косметичними засобами.
У готельному комплексі Vikey є цілодобова стійка реєстрації та бар. У ресторані пропонують спеціальне дієтичне меню. Надаються послуги пральні.
Готель розташований за 6,4 км від виставкового центру "КиївЕкспоПлаза", за 8,5 км від Експоцентру України і за 8,6 км від залізничного вокзалу Києва. Відстань до міжнародного аеропорту Бориспіль становить 38 км. У комплексі облаштовано безкоштовну приватну автостоянку. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель iq hotel

IQ Hotel   (розташування на карті)

Ціни від 799 грн

Цей сучасний готель розташований за 10 хвилин ходьби від станції метро "Шулявська" в Києві. Гостям безкоштовно пропонується Wi-Fi та автостоянка. Співробітники стійки реєстрації гостей готелю IQ чергують цілодобово.
Гарно освітлені номери з кондиціонером вирізняються мінімалістським, сучасним декором у світлих тонах. Всі номери оснащені системою клімат-контролю, супутниковим телебаченням, феном та окремою ванною кімнатою.
В одній будівлі з готелем відчинено різноманітні кафе і супермаркет.
До парку Пушкіна гості дійдуть за 15 хвилин. Відстань до виставкового центру КиївЕкспоПлаза складає 4 км, а до Майдану Незалежності - 7 км.
Лише за 100 метрів від готелю IQ облаштована автобусна зупинка "Виборзька". Київський центральний залізничний вокзал розміщений за 5 км від готелю, а Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - за 39 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель express hotel

Готель "Експрес"  (розташування на карті)

Ціни від 800 грн

Готель розташований у центрі Києва, на відстані 5 хвилин ходьби від Володимирського собору. До послуг гостей цілодобова стійка реєстрації заїзду, безкоштовний Wi-Fі та оснащені кондиціонерами номери. Лише за 3 хвилини від готелю можна дійти до станції метро "Університет".
Світлі номери готелю "Експрес" декоровані у пастельних тонах. Кожне помешкання обладнано телевізором із кабельними каналами та холодильником. У приватній ванній кімнаті надається фен.
У барвисто оформленому ресторані "Експрес" щодня подають сніданок "шведський стіл", а також страви європейської кухні.
Готель стане ідеальною відправною точкою для знайомства з Києвом. На метро гості дістануться до Олімпійського стадіону за 15 хвилин.
Головний залізничний вокзал Києва розміщений за 15 хвилин ходьби від готелю, а аеропорт "Бориспіль" - за 50 км. За додаткову плату гості можуть скористатися приватною автостоянкою. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель kozatskiy hotel

Готель "Козацький" (розташування на карті)

Ціни від 811 грн

В готелі "Козацький" гостям пропонують нещодавно відремонтовані номери з видом на центральну площу Києва, Майдан Незалежності. Гостям надається трансфер до/з аеропорту. До послуг гостей пункт прокату автомобілів і безкоштовний Wi-Fi.
Номери готелю "Козацький" оформлені в строгому стилі та оснащені робочим столом і кабельним телебаченням. Кожен номер має окрему ванну кімнату. З деяких номерів відкривається панорамний вид на Майдан Незалежності.
В оформленому в теплих тонах ресторані готелю подають різноманітні місцеві та європейські страви.
За 300 метрів від готелю "Козацький" облаштовано головну станцію метро Києва, звідки можна без пересадок доїхати до основних визначних пам'яток міста. Поїздка до Києво-Печерської лаври, яка є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, займає 5 хвилин. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві
..

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель kiev365 hotel

Hotel Kyiv   (розташування на карті)

Ціни від 823 грн

Цей готель розташований у центрі Києва. У всіх номерах є балкони з видом на парк. Будівля Верховної Ради розміщена за 2 хвилини ходьби від готелю. Цілодобово до ваших послуг стійка реєстрації гостей.
Елегантні номери в готельному комплексі "Київ" оформлені в індивідуальній кольоровій гамі. У кожному помешканні є телевізор із плоским екраном, кондиціонер та окрема ванна кімната з банними халатами.
У фешенебельному ресторані готельного комплексу "Київ" подають страви національної та європейської кухонь. Освіжаючі напої доступні цілодобово в снек-барі. Для гостей сервірують сніданок "шведський стіл".
Маріїнський палац розміщений за 5 хвилин ходьби від готелю. Прогулянка до Майдану Незалежності займе 15 хвилин. За 5 хвилин також можна дійти до станції метро "Арсенальна", від якої ви доїдете до Собору Святого Володимира.
Київський аеропорт розташований за 40 хвилин їзди від готелю, а до Центрального залізничного вокзалу можна доїхати на автомобілі за 20 хвилин. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель royal hotel de paris

Готель Royal de Paris (розташування на карті)

Ціни від 840 грн

Цей бутик-готель розташований у центрі Києва. У розпорядженні його гостей перебуватимуть оснащені плазмовими телевізорами люкси та номери, а також гідромасажна ванна, масажний кабінет та безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi). Усього за 100 метрів від готелю розміщений Бесарабський ринок.
У всіх номерах готелю встановлено кондиціонери та систему підігріву підлоги ванних кімнат. Кожен із них також оснащено міні-баром та телевізором із супутниковим телебаченням.
Готель Royal de Paris розміщений у межах пішої прогулянки від цілого ряду барів та ресторанів. Центральне розташування готелю робить його ідеальним місцем для початку знайомства з визначними пам'ятками Києва. У будівлі готелю також працює салон краси Beauty Club de Paris. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель fire inn hotel

Готель Fire Inn (розташування на карті)

Ціни від 850 грн

Готель Fire Inn розташований у Києві, за 500 метрів від станції метро "Університет". Гостям пропонуються номери з кондиціонером, телевізором, повністю обладнаною міні-кухнею з холодильником і мікрохвильовою піччю та окремою ванною кімнатою з душем.
Стійка реєстрації готелю Fire Inn працює цілодобово.
Відстань від закладу до Володимирського собору становить 500 метрів, до стадіону "Олімпійський" - 1,2 км, а до залізничного вокзалу Києва - 1,3 км. Міжнародний аеропорт "Бориспіль" розміщений за 30 км від готелю. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше...

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель sofiivskiy posad hotel

Готель "Софіївський Посад"  (розташування на карті)

Ціни від 850 грн

Готель "Софіївський Посад" розташований за 20 хвилин їзди від залізничного вокзалу Києва та за 450 метрів від кільцевої дороги. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi та 3 плавальних басейни. В готелі гостям пропонують номери з міні-баром.
Усі номери готелю "Софіївський Посад" оформлені в елегантному стилі та теплих тонах та оснащені кондиціонером і телевізором з плоским екраном. Ванні кімнати укомплектовано феном.
У ресторані готелю "Софіївський Посад", який обставлений білими меблями, подають страви європейської кухні, а також сервірують щоденний сніданок.
Гості готелю "Софіївський Посад" зможуть відпочити у спа-центрі з оформленими в оригінальному стилі плавальними басейнами. Також на території готелю надаються послуги масажу.
За 10 хвилин ходьби від готелю "Софіївський Посад" розміщена автобусна зупинка "Кільцева дорога", звідки можна дістатися до станції метро "Житомирська". Поїздка на метро до центру Києва займає 20 хвилин, а відстань від готелю до аеропорту "Бориспіль" становить 45 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель lavilia hotel

Готель "Лавіліа" (розташування на карті)

Ціни від 850 грн

Готель "Лавіліа" розташований за 10 км від центру Києва. До послуг гостей власний ресторан української та європейської кухні, сауна та безкоштовний Wi-Fi.
Номери готелю оснащені холодильником, телевізором із плоским екраном і супутниковими каналами, кондиціонером та окремою ванною кімнатою з душем.
Також у розпорядженні гостей спільний лаунж, устаткування для приготування барбекю, цілодобова стійка реєстрації гостей, конференц-зал та приміщення для ділових зустрічей.
Відстань до Національного виставкового центру становить 4 км від готелю, а до межі Голосіївського парку - 3 км.
Готель "Лавіліа" розміщений за 2 км від станції метро "Васильківська", за 8 км від Київського залізничного вокзалу і за 6 км від Міжнародного аеропорту "Жуляни". Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель royal olimpic hotel

Готель "Роял Сіті"  (розташування на карті)

Ціни від 850 грн

Готель "Роял Сіті" налічує елегантні номери з РК-телевізором і безкоштовним Wi-Fi. Заклад розташований в самому центрі Києва, неподалік від площі Перемоги. До послуг гостей безкоштовна громадська автостоянка.
Просторі номери вирізняються килимовим покриттям та стильним меблюванням. В кожному помешканні є балкон, кондиціонер, телевізор із супутниковими каналами та міні-бар.
У готелі "Роял Сіті" цілодобово працює стійка реєстрації гостей з послугами квиткової каси. Гості можуть відвідати готельний снек-бар, а також замовити упаковані ланчі чи обслуговування номерів.
Готель "Роял Сіті" розміщений менш ніж за 20 хвилин ходьби від залізничного вокзалу "Київ-Пасажирський" та за 6 км від аеропорту "Жуляни". Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель khreschatyk guest house

Khreschatyk Guest House (розташування на карті)

Ціни від 880 грн

Це помешкання розташоване в 12 хвилинах ходьби від пляжу Пансіонат "Хрещатик" розташований за 5 хвилин ходьби від станції метро "Хрещатик". До послуг гостей номери з телевізором із плоским екраном, повністю обладнаною кухнею та безкоштовним бездротовим доступом до Інтернету (Wi-Fi). Також надаються послуги з доставки товарів, продуктів і квітів.
Усі звуконепроникні номери обладнані кондиціонером, зоною відпочинку, пральною машиною та великим балконом, з якого відкривається мальовничий вид. У деяких помешканнях є окремі зони вітальні та спальні.
Щоранку гостям пропонується повний англійський або континентальний сніданок. За декілька хвилин ходьби від пансіонату "Хрещатик" є чимало ресторанів, в яких пропонують традиційні українські страви.
Персонал туристичного бюро та квиткової каси допоможе вам спланувати ваше перебування в Києві. Також на території готелю є дитячий ігровий майданчик та відкрита тераса.
Гостям надається трансфер з аеропорту Жуляни (30 км). Центральний залізничний вокзал Києва розташований за 10 хвилин їзди від готелю. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель gonchar hotel

Готель "Гончар"   (розташування на карті)

Ціни від 900 грн

Цей готель розташований за 5 хвилин ходьби від історичного Андріївського узвозу в Києві. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, ресторан та номери, які оснащені кондиціонером і телевізором з плоским екраном.
Кожне помешкання у готелі "Гончар" оформлене в бежевих тонах та обладнане міні-баром. У ванних кімнатах надається фен.
Елегантний ресторан готелю "Гончар" спеціалізується на українській та європейській кухні. Місцеві напої та міжнародні коктейлі пропонуються в барі.
Гості готелю "Гончар" відчують переваги центрального розташування, оскільки піша прогулянка до Андріївської церкви займе 8 хвилин, а до Собору святої Софії - 15 хвилин.
Станція метро "Поштова площа" розміщена за 15 хвилин ходьби від готелю "Гончар", забезпечуючи транспортне сполучення із вулицею Хрещатик та Київським залізничним вокзалом. Поїздка на автомобілі до аеропорту "Бориспіль" триватиме 40 хвилин. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель comfort hotel

Готель Comfort    (розташування на карті)

Ціни від 900 грн

Це помешкання розташоване в 9 хв. ходьби від пляжу Готель Comfort розташований навпроти Київського міжнародного виставкового центру, усього за 200 метрів від станції метро "Лівобережна". До послуг гостей безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi), яскраві люкси та цілодобова стійка реєстрації гостей.
У готелі Comfort сніданок можна замовити в номер.
Помешкання оснащені кондиціонерами, телевізорами із кабельним телебаченням та міні-барами. У ванній кімнаті кожного помешкання надаються тапочки, туалетно-косметичні засоби та фен.
Поблизу готелю розміщений мальовничий Гідропарк, де є пляжі та пропонуються різні водні види спорту. Також у цьому районі є чимало ресторанів і магазинів.
Від станції метро "Лівобережна" всього за 10 хвилин можна доїхати до центру Києва. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель 7sky hotel

Міні-готель "Сьоме небо" (расположение на карте)

Ціни від 900 грн

Міні-готель "Сьоме небо" розташований у тихому районі Києва, за 5 хвилин ходьби від Інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова та за 15 хвилин їзди від центру міста. До послуг гостей просторі номери з безкоштовним Wi-Fi та телевізором із плоским екраном.
Світлі номери готелю "Сьоме небо" оформлені в теплих тонах і оснащені холодильником і чайником. До послуг гостей туалетно-косметичні засоби та фен. Деякі номери також мають балкон із видом на місто.
Щоранку в готелі "Сьоме небо" подають сніданок.
Центральний залізничний вокзал Києва та палац "Україна" розміщені за 15 хвилин ходьби від готелю. Відстань до стадіону "Олімпійський" складає 3 км, а до Київського аеропорту - 6 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

 

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель kropyvnitskogo hotel

Міні-готель "На Кропивницького" (розташування на карті)

Ціни від 900 грн

Міні-готель "На Кропивницького" розміщений у центрі Києва, за 10 хвилин ходьби від станції метро "Палац спорту". До послуг гостей номери з кондиціонером, безкоштовним Wi-Fi та супутниковим телебаченням.
Всі номери оснащені телефоном і робочим столом. У розпорядженні гостей власна ванна кімната з феном. Сніданок можуть подати в номер.
Гості міні-готелю можуть відпочити і випити кави в обідній зоні. В межах 5-ти хвилин ходьби від готелю є кілька магазинів і ресторанів.
Стійка реєстрації гостей міні-готелю працює цілодобово. Також надаються послуги пральні, хімчистки та прасування одягу.
У готелі "На Кропивницького" можна замовити трансфер до міжнародного аеропорту Києва. До послуг гостей безкоштовна автостоянка на території закладу. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель sovskie prudy hotel

Готель "Совські ставки" (розташування на карті)

Ціни від 950 грн

Готель "Совські ставки" розташований у Києві. До послуг гостей тераса, зона лаунжу, конференц-зал, безкоштовний Wi-Fi та безплатна приватна автостоянка на території закладу.
Номери оснащені кондиціонером, телевізором з плоским екраном із супутниковими каналами та окремою ванною кімнатою. Деякі помешкання облаштовані міні-кухнею.
На території закладу працює ресторан. За запитом здійснюється обслуговування номерів. Гості можуть замовити сніданок у помешкання.
Станція метро "Деміївська" розміщена за 2,5 км від закладу, а Майдан Незалежності - за 10 хвилин їзди на метро. Відстань від готелю "Совські ставки" до залізничного вокзалу Києва становить 6 км, а до міжнародного аеропорту Бориспіль - 33 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель orly park hotel

Готель Orly Park (розташування на карті)

Ціни від 999 грн

Готель Orly Park розташований на території парку Орлятко в Києві. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi на всій території, критий дитячий майданчик і ресторан.
Всі номери та люкси оснащені кондиціонером, холодильником і телевізором з плоским екраном. У люксах є зона відпочинку з диваном.
У ресторані подають страви інтернаціональної та української кухні. Сніданок сервірується щодня.
Найближча станція метро "Шулявська" розміщена за 1 км від готелю Orly Park. Відстань до центрального залізничного вокзалу Києва становить 4,5 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....

 

 

дешеві готелі києва-недорогий готель dnipro hotel

Готель "Дніпро"  (розташування на карті)

Ціни від 1010 грн

Це помешкання розташоване в 11 хвилинах ходьби від пляжу Готель "Дніпро" розміщений в історичному та діловому центрі Києва. До послуг гостей критий басейн і спа-центр з сауною та масажними кабінетами.
Номери готелю містять окрему ванну кімнату та оснащені кондиціонером, комфортабельними ліжками, а також такими сучасними зручностями, як-от супутникове телебачення та міні-бар.
У ресторані готелю представлений широкий асортимент страв місцевої та міжнародної кухні. У вартість проживання входить континентальний сніданок.
У розпорядженні гостей готелю "Дніпр" перебуватиме добре обладнаний тренажерний зал, а також пункт прокату автомобілів та велосипедів.
Готель розташований за 200 метрів від Майдану Незалежності - головної площі міста - на центральній вулиці Хрещатик. Поруч з готелем гості можуть відвідати найвідоміші торговельні центри та пам'ятки культури, зокрема Михалівський Золотоверхий собор та собор Святої Софії. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.

Детальніше....

 

дешеві готелі києва-недорогий готель royal olimpic hotel

Готель "Роял Олімпік" (розташування на карті)

Ціни від 1030 грн

До послуг гостей цього київського готелю безкоштовний Wi-Fi, сніданок "шведський стіл" та цілодобова стійка реєстрації. Готель розміщений лише за 400 метрів від станції метро "Палац Спорту".
Номери в готелі "Роял Олімпік" вирізняються елегантним інтер'єром, великими вікнами та плюшевими килимами. Люкси та напівлюкси оформлені у бутиковому стилі. Кожне помешкання забезпечене телевізором з плоским екраном, міні-баром та окремою ванною кімнатою з банними халатами та капцями.
Сніданок подається в елегантному обідньому залі готелю з високими стелями та меблями у синьо-золотих тонах. У готелі також здійснюється обслуговування номерів.
Зі станції метро "Палац Спорту" гості зможуть доїхати до таких визначних пам'яток Києва, як Золоті ворота і Театральна площа. Стадіон "Олімпійський" розташований за 200 метрів від готелю, а до вулиці Хрещатик з численними кафе - лише 10 хвилин ходьби.
Поруч із готелем "Роял Олімпік" доступна безкоштовна громадська автостоянка. Відстань від готелю до Міжнародного аеропорту "Бориспіль" складає 30 км, а до Центрального залізничного вокзалу Києва - 3,5 км. Однак цінною перевагою готелю є те,що серед недорогих готелів Києва,він є одним з дешевих готелів в Києві.
.

Детальніше....