Вокзали України-залізничні станції України

 

 

жд-вокзал київ-залізнична станція Київ-Пасажирський

Вокзал Київ

 розташування на карті 

 

Київ-Пассажирський - головна пасажирська залізнична станція Києва. Складається зі старого Центрального, нового Південного та Пригороднього залізничних вокзалів. Поблизу Пригороднього вокзалу розташована станція метро "Вокзальна".

Детальніше....

 

 

 

залізничний вокзал Ковель-залізнична станція Ковеля-жд-вокзал в Ковелі

Вокзал Ковель

розташування на карті

 

Залізничний вокзал Ковеля знаходиться на вулиці Ветеранів , 1А
Це є майже центр міста Ковель. Напроти вокзалу Ковель знаходиться автовокзал Ковель, що дуже зручно для транзитних пасажирів
Послуги на вокзалі Ковель: Перевірка ваги вантажу ; Камера зберігання ,Послуги; Обслуговування матері та дитини; Кімнати відпочинку; Оголошення диктора;безкоштовні та платні туалети; Кафе, Бар.

Детальніше....

 

 

 

жд-вокзал львів-залізнична станція львова

Вокзал Львів

 розташування на карті 

 

Залізничний вокзал Львова знаходиться на площі Двірцева, 1.Поруч прогородний вокзал і автостанція, що дуже зручно для транзитних пасажирів.Послуги на вокзалі: - Видача письмових та складних довідок; - Камери схову; - Кімната матері та дитини; - Кімнати відпочинку; - Оголошення по радіо диктором; - Сервіс-центр; - Кафе, бар.

Детальніше

 

 

жд-вокзал івано-франківськ-залізнична станція івано-франківськ

Вокзал Івано-Франківськ

 розташування на карті 

 

Залізничний вокзал Івано-Франківська знаходиться на вулиці Привокзальній,1. На віддалі 100 метрів знаходится автовокзал Івано-Франківська, що досить зручно для транзитних пасажирів. Залізничний вокзал Івано-Франківськ розташований неподалік центру міста Івано-Франківськ. Поруч автовокзалу зупинки автобусів та тролейбусів, стоянка таксі.

Детальніше

 

 

 

жд-вокзал тернопіль-залізнична станція тернопіль

Вокзал Тернопіль

 розташування на карті

 

Залізничний вокзал Тернополя знаходиться на Привокзальній площі , 1

Це є центр міста Тернопіль, що дуже зручно для прибулих пасажирів

Послуги на вокзалі: -Видача довідок письмових ; -Камера зберігання ,Послуги; Обслуговування матері та дитини; -Кімнати відпочинку; -Оголошення диктора; Центр обслуговування; Кафе, Бар.

Детальніше